Przepowiednia Aidy na 2022 rok. "Moment przejścia ze starego do nowego świata"

04.01.2022 10:02
Przepowiednia Aidy na 2022 rok. "Moment przejścia ze starego do nowego świata" Fot. Mateusz Jagielski/East News

Jasnowidząca Aida nazwała rok 2022 "Rokiem Korytarza". Czego możemy się po nim spodziewać?

Od niepamiętnych czasów ludzie zadają sobie pytanie, kiedy nastąpi koniec świata — z niepokojem patrzą w przyszłość i wypatrują znaków zapowiedzianych w świętych księgach i proroctwach. Temat przepowiadania przyszłości znany jest tak długo, jak daleko sięga historia ludzkiej cywilizacji.

Polska jasnowidząca przewiduje co się stanie w 2022 roku

Aida Kosojan-Przybysz pochodzi z ormiańskiej rodziny. Obie jej babcie również były jasnowidzkami. Wizjonerka wielokrotnie trafnie przepowiedziała, co wydarzy się w naszym kraju i na świecie.

Polecamy

Kobieta twierdzi, że zobaczyła w swoich wizjach m.in. wielką powódź w Polsce, akcje blokad dróg Andrzeja Leppera, katastrofę smoleńską i śmierć prezydenta, Lecha Kaczyńskiego. Na 2019 rok powiedziała, ze to "rok, gdzie coś się kończy" i "ostatni rok takiego świata, jaki znamy". Jej czytelnicy uznali, że była to zapowiedź pandemii. Profetka mówiła również o "nowych paszportach".

Polska jasnowidząca nazwała rok 2022 "Rokiem Korytarza"

Zdaniem Aidy 2022 rok ma być "Rokiem Korytarza". Aida w rozmowie z wprost.pl zdradziła, co nas czeka w niedalekiej przyszłości.

To czas, w którym będziemy podejmować ważne decyzje, moment przejścia ze starego do nowego świata, zmiany pracy, partnera czy też kraju zamieszkania. To czas przemiany wewnętrznej. Wchodząc w korytarz, zastanawiamy się, dokąd nas doprowadzi. Dla niektórych może być wyjątkowo kręty. Od intuicji i spostrzegawczości zależy to, dokąd dotrzemy. Możemy być zapraszani w różne miejsca. Są drzwi właściwe i te, które kuszą. Musimy widzieć, słyszeć i dokonywać racjonalnych wyborów. Nie wystarczy upór w dążeniu do celu. Aby być szczęśliwym, nie wolno działać odruchowo, bo możemy zabłądzić.

- stwierdza Aida.

Wiele będzie się działo za zamkniętymi drzwiami. Dwie mocne partie i jedna mniejsza będą mocno rywalizować. Ta trzecia partia będzie lawirować, nie będzie wiedziała, do kogo się przyłączyć. Jakieś pioruny strzelą, to jest pewne. To rok totalnych niespodzianek. Widzę, jak politycy różnych partii podnoszą razem ogromny ciężki stół. Biegają z nim, nie wiedząc, gdzie go postawić. Jedni zadowoleni, gdy stoi bardziej na prawo, inni - gdy na lewo. Królowie stoją na korytarzu, żaden z nich nie wybija się na pierwszy plan. I żaden z nich nie siedzi też na swoim tronie. Widzę opuszczone miejsca.

 - zdradziła wizjonerka.

Również ulubiony jasnowidz Polaków, Krzysztof Jackowski wypowiedział się ostatnio w kwestii polityki w Polsce i nadchodzących wyborów prezydenckich.

Źródło: Wprost.pl

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.