Przepowiednia Baby Wangi dla Władimira Putina. Jak zakończy się wojna w Ukrainie?

29.03.2022 13:58
Przepowiednia Baby Wangi dla Władimira Putina. Jak zakończy się wojna w Ukrainie? Fot. Shutterstock

Co na temat wojny w Ukrainie mówiła Baba Wanga? Przepowiednia Baby Wangi dla Władimira Putina.

Od niepamiętnych czasów ludzie zadają sobie pytanie, kiedy nastąpi koniec świata i z niepokojem patrzą w przyszłość i wypatrują znaków zapowiedzianych w świętych księgach oraz proroctwach. Jednym słowem temat przepowiedni przyszłości znany jest tak długo, jak daleko sięga historia ludzkiej cywilizacji.

Przepowiednia Baby Wangi dla Władimira Putina

Pochodząca z Bułgarii najsłynniejsza znachorka i jasnowidząca, Baba Wanga, podobno trafnie przepowiedziała śmierć Stalina, rozpad Związku Radzieckiego oraz atak na World Trade Center 11 września 2001 roku. Sprawdźcie, co mówiła na temat wojny w Ukrainie!

Polecamy

Wielu jasnowidzących jest niezwykle zgodnych w wizjach dotyczących końca świata. Co więcej, nie stosowali oni żadnych alegorii, ale pisali wprost: III Wojna Światowa rozpocznie się od wojny w jednym, małym kraju.

W połowie lat dziewięćdziesiątych tuż przed śmiercią wieszczka mówiła o broni chemicznej wykorzystanej na świecie przez pewną grupę ludzi. Dała też dosadnie do zrozumienia, że koniec znanego nam świata rozpocznie się już niebawem. W związku z wojną w Ukrainie ponownie przypomniano proroctwo przypisywane słynnej mistyczce. Słowa, które podobno padły w 1979 roku w rozmowie Baby Wangi z Walentinem Sidorowem przerażają.

Wszystko rozmrozi się, jak lód, tylko jeden pozostanie nietknięty - chwała Władimira, chwała Rosji

- miała podobno powiedzieć Baba Wanga.

Nikt nie może powstrzymać Rosji. Wszyscy zostaną przez nią usunięci z drogi i nie tylko się ostanie, ale także stanie się panią świata

- prorokowała jasnowidząca.

Baba Wanga nazywała się naprawdę Vangelia Pandeva Gushterova. Urodziła się 31 grudnia 1911 roku w Bułgarii a zmarła 11 sierpnia 1996 na raka piersi w wieku 85 lat w Petriczu. Jej rodacy nazywali ją Babą Wangą, czyli po prostu Babcią Wangą od imienia Vangelia. Przepowiedniami kobiety interesowali się naukowcy. Z wyliczeń badaczy wynika, że 68 proc. przewidywań jasnowidzącej jest trafnych, podczas zwolennicy wieszczki uważają, że 85 proc. się sprawdziło.

Źródło: Fakt.pl/The Sun

Zobacz również: Jasnowidz Jackowski o losach Polski. "Roku 2022 nie będziemy mogli porównać do żadnego innego"

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.