Przepowiednia arcybiskupa Fultona Sheena: "Potęga USA się załamie"

10.11.2020 12:58
Przepowiednia arcybiskupa Fultona Sheena: "Potęga USA się załamie" Fot. Courtesy Everett Collection / East News

Przepowiednia arcybiskupa Fultona Johna Sheena z 1946 roku przeraża. Czy wkrótce czeka nas upadek potęgi USA?

W ciężkich czasach coraz częściej skłaniamy się ku przepowiedniom. W niektórych punktach wizje jasnowidzów czy mistyków są zaskakująco zgodne, w innych wykazują całkowitą sprzeczność. Część przepowiedni już się spełniło, inne zaczynają się ziszczać na naszych oczach. Dziś prezentujemy jedną z przepowiedni arcybiskupa Fultona Sheena, który był twarzą katolicyzmu w Ameryce i otrzymywał z całego świata tysiące listów od ludzi szukających prawdy, wiary, zbawienia i duchowego kierownictwa.

Niezwykła przepowiednia arcybiskupa Fultona Sheena

Fulton Sheen był amerykańskim duchownym katolickim, filozofem i wybitnym apologetą. Swoje kazania przekazywał wiernym za pomocą programów telewizyjnych, w których przedstawiał milionom widzów zasady wiary. Arcybiskup cieszył się wielką sympatią Jana Pawła II, który nazwał go "wiernym synem Kościoła".

Przeczytaj także

Wśród wielu przepowiedni autorstwa arcybiskupa, obecnie najbardziej na czasie jest wizja, którą otrzymał w 1946 roku. Dotyczy ona załamania się gospodarki Stanów Zjednoczonych i upadku tego kraju. Przepowiednia została opublikowana w książce "Catholic Prophecy" z 1965 roku.

USA stały się właśnie najsilniejszym krajem świata. Ale władze Ameryki nie troszczą się o przestrzeganie prawa Bożego, wręcz przeciwnie, one podporządkowały się bardzo niedobrym siłom. Dlatego potęga USA nie będzie trwała długo, a jedynie przez okres pontyfikatu siedmiu kolejnych papieży, licząc od obecnego PIUSA XII jako pierwszego z nich. Wraz z końcem pontyfikatu siódmego papieża, potęga USA się załamie i swojej pozycji najsilniejszego kraju świata Ameryka już nigdy nie odzyska.

- wieszczył arcybiskup.

Łatwo sprawdzić, że owym "siódmym papieżem" jest obecny papież Franciszek. Jak wiemy, istnieje wiele przepowiedni dotyczących końca papiestwa i Kościoła. Według wielu interpretatorów Franciszek może być ostatnim papieżem przepowiedzianym jeszcze przed wiekami.

Zobacz również: Przerażająca przepowiednia z Afryki: III wojna światowa, Franciszek ostatnim papieżem

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.