Przepowiednia dla Polski: Jasnowidz Jackowski wie, kiedy zakończy się epidemia koronowirusa

02.03.2020 16:55
Przepowiednia dla Polski: Jasnowidz Jackowski wie, kiedy zakończy się epidemia koronowirusa Fot. Wojciech Strozyk/REPORTER

Jasnowidz Krzysztof Jackowski po raz kolejny wypowiedział się w sprawie koronawirusa. Sprawdźcie najnowszą przepowiednię jasnowidza z Człuchowa

Jasnowidz Krzysztof Jackowski przewidział nadejście chińskiego wirusa na długo przed jego pojawieniem się na świecie. Jak zasugerował wtedy wróżbita: "będziecie się bali oddychać!". Jednak 25 lutego 2020 opublikował na swoim kanale aktualną przepowiednię dotyczącą koronowirusa.

Jasnowidz Krzysztof Jackowski: Przepowiednia dotycząca koronawirusa

Jasnowidz Krzysztof Jackowski podkreśla, że problem koronawirusa jest przede wszystkim w Azji. Jasnowidz ma jednak wrażenie, że sprawa koronawirusa w Europie i Polsce jest rozdmuchana.

Przeczytaj także

Koronawirus w Europie i Polsce to brzmi groteskowo.

Jak twierdzi Jackowski, wirus powoli się już kończy. Ma to związek z aurą. Ustępuje już niestabilna pogoda. Już czuć przedwiośnie, które może okazać się zabójcze dla koronawirusa.

Oczywiście opinie jasnowidza należy traktować z dużą ostrożnością i dystansem, ponieważ naukowcy biją na alarm i przekonują, że kategorycznie należy przestrzegać rygorystycznych zasad dotyczących higieny.

Jasnowidz odniósł wrażenie, że prócz dużych ognisk zapalnych w Azji, epidemia w Europie skończy bardziej epizodami. Wirus nie wyrządzi żadnych spustoszeń, poważniejszych od normalnego wirusa grypy, który co roku atakuje mieszkańców Polski i Europy.

Zobacz również: Z powodu koronawirusa chińskie siłownie prowadzą treningi online

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.