Pogoda
02.03.2020 16:55

Przepowiednia dla Polski: Jasnowidz Jackowski wie, kiedy zakończy się epidemia koronowirusa

Jasnowidz Krzysztof Jackowski po raz kolejny wypowiedział się w sprawie koronawirusa. Sprawdźcie najnowszą przepowiednię jasnowidza z Człuchowa

Koronawirus Krzysztof Jackowski
foto:Wojciech Strozyk/REPORTER

Jasnowidz Krzysztof Jackowski przewidział nadejście chińskiego wirusa na długo przed jego pojawieniem się na świecie. Jak zasugerował wtedy wróżbita: "będziecie się bali oddychać!". Jednak 25 lutego 2020 opublikował na swoim kanale aktualną przepowiednię dotyczącą koronowirusa.

Jasnowidz Krzysztof Jackowski: Przepowiednia dotycząca koronawirusa

Jasnowidz Krzysztof Jackowski podkreśla, że problem koronawirusa jest przede wszystkim w Azji. Jasnowidz ma jednak wrażenie, że sprawa koronawirusa w Europie i Polsce jest rozdmuchana.

zakrwawione ręce
zakrwawione ręce
Przeczytaj także „Koronawirus zamienia ludzi w zombie”. Interweniowało Ministerstwo Zdrowia
"

Koronawirus w Europie i Polsce to brzmi groteskowo. "

Jak twierdzi Jackowski, wirus powoli się już kończy. Ma to związek z aurą. Ustępuje już niestabilna pogoda. Już czuć przedwiośnie, które może okazać się zabójcze dla koronawirusa.

Oczywiście opinie jasnowidza należy traktować z dużą ostrożnością i dystansem, ponieważ naukowcy biją na alarm i przekonują, że kategorycznie należy przestrzegać rygorystycznych zasad dotyczących higieny.

Jasnowidz odniósł wrażenie, że prócz dużych ognisk zapalnych w Azji, epidemia w Europie skończy bardziej epizodami. Wirus nie wyrządzi żadnych spustoszeń, poważniejszych od normalnego wirusa grypy, który co roku atakuje mieszkańców Polski i Europy.

Zobacz również: Z powodu koronawirusa chińskie siłownie prowadzą treningi online

Tagi: Archiwum Tajemnic koronawirus