Przepowiednia jasnowidza Wojciecha Glanca spełnia się na naszych oczach? "Katastrofa ekologiczna tysiąclecia"

18.08.2022 14:58
Przepowiednia jasnowidza Wojciecha Glanca spełnia się na naszych oczach? "Katastrofa ekologiczna tysiąclecia" Fot. ANDRZEJ SZKOCKI/POLSKA PRESS/Polska Press/East News

Wojciech Glanc, znany polski jasnowidz, przepowiedział kilka miesięcy temu ogromną katastrofę ekologiczną. Czy jego przepowiednia właśnie się spełnia?

Wojciech Glanc jest znanym jasnowidzem i tarocistą. Brał udział w 2. edycji "Big Brothera" i "Mam Talent" i dzięki temu zyskał dużą popularność medialną. Jasnowidz prowadzi obecnie na YouTube swój kanał, w którym przede wszystkim publikowane są przepowiednie.

Przepowiednia jasnowidza Wojciecha Glanca spełnia się na naszych oczach?

Glanc systematycznie dzieli się z internautami swoimi kolejnymi wizjami. Jak się okazuje, niektóre z nich są niezwykle zastanawiające.

Polecamy

Dokładnie rok temu pan Wojciech miał wizję strasznej katastrofy ekologicznej. Czy to, co wtedy zobaczył, ma odzwierciedlenie w rzeczywistości?

W filmie zatytułowanym "Przed tym nie ma ucieczki. Drut kolczasty. Wybuch w Kabulu - już się spełnia", który został opublikowany na oficjalnym kanale Wojciecha Glanca 22 sierpnia 2021 roku profeta mówił o katastrofie, jakiej nie doświadczyliśmy od stu, a nawet tysięcy lat.

I znowu ten wyciek wraca. Przepraszam, znowu widzę ten wyciek. Tak jakby miała nastąpić katastrofa ekologiczna związana z wodą. Katastrofa ekologiczna stulecia albo nawet tysiąclecia. Ten paskudny wyciek. Zastanawiam się w tym momencie czy to nie będzie jakiś wyciek na morzu. Wyciek. Widzę dwa obrazy. Tak jakby tu mi wyciekało coś - wyciek substancji, a tu jednocześnie, po prawej stronie swojego umysłu, widzę morze. Widzę morze, wody, jeziora. Słyszę te słowa: "Katastrofa. Katastrofa ekologiczna"

- mówi na nagraniu Wojciech Glanc.

Internauci wierzą, że przepowiednia sprzed roku dotyczy obecnej sytuacji na Odrze.

Jak się okazuje, najsłynniejszy polski jasnowidz, Krzysztof Jackowski, kilka miesięcy temu również doświadczył wizji, w której zobaczył skażenie wody. Przeczytajcie koniecznie, co przewidział Jackowski.

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.