Przepowiednia siostry Łucji dotycząca III wojny światowej. Czy straszne proroctwo spełnia się na naszych oczach?

09.12.2019 23:58
III wojna światowa|undefined Fot. Shutterstock

Siostra Łucja dos Santos jako dziecko była świadkiem objawień maryjnych w Fatimie w 1917 roku. Kolejne objawienia miała również później, gdy przebywała w klasztorze w Coimbrze. Co nas czeka w najbliższej przyszłości?

Przekazane przez Maryję orędzia dotyczą między innymi wybuchu trzeciej wojny światowej, klęsk żywiołowych, które nawiedzą świat oraz przyszłości Polski. Część z nich zaczyna się spełniać na naszych oczach.

Przepowiednia siostry Łucji: III wojna światowa

Według przepowiedni siostry Łucji III wojna światowa wybuchnie gdy Chińczycy zaczną eksterminować białych. Chiny zaatakują Rosję, używając broni jądrowej, w wyniku czego Azjaci uznają, że tylko ich rasa może przetrwać. Na świecie będą mieć miejsce czystki etniczne, a biała rasa wyginie.

Dla świata będzie zaskoczeniem i szokiem błyskawicz­ne natarcie Chin na Rosję. Natężenie walk i okrucieństwa będą straszliwe. Chińczycy będą naśladować postępowanie Japończyków podczas drugiej wojny światowej: zaskoczenie, szybkość i terror. Zwycięstwa Chin przerażą Stany Zjednoczone. Chiny rzucą bomby jądrowe na zakłady zbrojeniowe i ośrodki doświadczalne broni atomowej w Rosji. Wywołają one potworne zniszczenia, wstrząsy i zaburzenia w przyrodzie, co się później zemści na nich samych. Armia chińska zginie od broni jądrowej, którą sama rzuci na cały świat, chociaż początkowo będzie zwyciężać

- czytamy w książce Stephena Lassare’a "Odkryte sekrety przyszłości" z 1992 roku, której zebrano wszystkie proroctwa.

Przeczytaj także

Ta sama jasnowidząca twierdziła, że Polska, Czechy i Słowacja połączą się w jedynej, słusznej sprawie.  

Polska tym razem zostanie oszczędzona i będzie jedynym państwem, które ze światowego kataklizmu wyjdzie jako państwo potężniejsze, silniejsze i wspanialsze. Od niej zależeć będzie przyszłość Europy. W niej rozpocznie się odrodzenie świata przez ustrój, który stworzy, przez nowe prawa, zgodne z prawem Bożym.

Zdaniem wielu zwolenników teorii spiskowych przepowiednia siostry Łucji, dotycząca III Wojny Światowej, właśnie spełnia się właśnie na naszych oczach.

Co łączy chińskie UFO z objawieniem Maryjnym?

Nad Chinami coraz częściej obserwuje się niezidentyfikowane obiekty latające.

W czerwcu 2019 roku chiński dziennik "Global Times" poinformował o niezidentyfikowanym obiekcie latającym, który był widziany w niedzielny poranek nad kilkoma prowincjami Chin. Doniesienia te zbiegły się z ćwiczeniami chińskiej armii w rejonie Zatoki Pohaj. UFO miało zostawiać po sobie "świecące przez wiele godzin ogniste smugi na niebie".

Wielu obserwatorów było jednak zdania, że domniemany pojazd obcych jest w rzeczywistości rakietą balistyczną wystrzeloną z okrętu podwodnego. Nie był to jednak jedyny przypadek, w którym najnowsze chińskie maszyny bojowe pomylono ze statkami obcych.

Jak donosi wspomniany wcześniej "Global Times" prototyp nowego chińskiego śmigłowca wygląda jak latający spodek z dawnych filmów science fiction. Konstruktorzy jednak twierdzą, że "uzbrojony śmigłowiec" został zaprojektowany na "przyszłe cyfrowe pole bitew informacyjnych".

Biorąc pod uwagę liczbę doniesień o UFO pochodzących z rejonu Chin, można śmiało stwierdzić, że armia tego kraju nie próżnuje.

W tym kontekście przepowiednia siostry Łucji, która przewidywała, w jaki sposób i w jakich okolicznościach ma wybuchnąć III Wojna Światowa, nabiera nowego wymiaru. Jej zdaniem globalny konflikt miał rozpocząć się od zaatakowania Rosji przez wojsko chińskie.

Zobacz również: Czwarta tajemnica fatimska: Antychryst i sąd ostateczny. Matka Boska ujawniła proroctwo dziewczynce z Polski?

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.