Przepowiednia z Niemiec: 3 dni ciemności, ostatni papież i koniec świata

30.12.2020 12:13
Koniec świata przepowiednie Fot. Shutterstock

Alois Irlmaier trafnie przewidział wydarzenia XX wieku. Jego wizja czasów współczesnych dotycząca "żółtego pyłu" mrozi krew w żyłach. Co wieszczył jasnowidz z Niemiec?

Alois Irlmaier był z zawodu murarzem. Pewnego dnia odkrył w sobie zdolność przepowiadania przyszłości. Stało się to podczas wypadku, jakiemu uległ podczas I Wojny Światowej. W czasie działań militarnych przebywający na pierwszej linii frontu mężczyzna został zasypany zwałami ziemi w okopie. Przeżył wówczas śmierć kliniczną, dzięki której otrzymał dar jasnowidzenia.

Przerażające przepowiednie jasnowidza z Niemiec

Niemiecki Jasnowidz trafnie przewidział nie tylko II wojnę światową, lecz również wiele innych wydarzeń. Irlmaierowi przypisuje się proroctwa dotyczące miejsc bombardowań i miejsca pobytu osób zaginionych podczas II wojny światowej. Mówi się również, że pomógł w rozwiązywaniu przestępstw, odnajdowaniu ciał i wskazywaniu .

Słynny jasnowidz w swoich wizjach opisywał między innymi trzecią wojnę światową, która ma nadejść. Mówił też o katastrofie naturalnej i śmiercionośnym pyle, który zabierze wiele istnień.

Żółty pył posypie się od Złotego Miasta aż do Zatoki. Nadejdą trzy dni ciemności, umrze więcej ludzi niż podczas ostatnich dwóch wojen. (...) Nad Renem pojawi się półksiężyc, co będzie chciał wszystko pożreć. Papież z Rzymu będzie musiał uciekać przez Wielką Wodę. Miasto, gdzie stoi żelazna wieża, spalą jego mieszkańcy. Gdzie spojrzeć, tam rewolucja.

Jasnowidz dał jednak nadzieję  i zapowiedział początek nowej ery w dziejach ludzkości:

Po katastrofie zmieni się klimat. Będzie cieplej, a u nas będą rosły owoce południowe. Zostaną zniesione prawa, które przynosiły dzieciom śmierć. Wysoki, szczupły starzec będzie rządził trzema koronami. Każdy będzie mógł się osiedlić, gdzie zechce i wziąć tyle ziemi, ile zapragnie. Ciężkie czasy świat będzie miał za sobą i na długo nastanie pokój. Lecz ludzie będą musieli rozpocząć życie tam, gdzie rozpoczynali ich pradziadowie.

Zapowiedział również III wojnę światową oraz wydarzenia, jakie będą miały miejsce tuż przed jej wybuchem.
Alois Irlmaier w 1947 roku został oskarżony o niezgodne z prawem korzystanie z jasnowidzenia. Jednak po wysłuchaniu świadków i wykazaniu prawdziwości swoich umiejętności został uniewinniony. W uzasadnieniu wyroku napisano:

Przesłuchani świadkowie w kwestii daru jasnowidzenia oskarżonego przynieśli tak zdumiewające świadectwa o rzeczach, których siłami natury nie potrafimy dotąd wyjaśnić, że nie da się go zakwalifikować jako oszusta.

Słynny niemiecki jasnowidz, Alois Irlmaier, zmarł 26 lipca 1959 roku we Freilassing.

Zobacz również: Koniec świata nastąpi w 2021 roku? Przepowiednia sprzed 700 lat wieszczy upadek Watykanu

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.