Przepowiednia ze wzgórza Trevignano Romano we Włoszech: "To nie będzie ostatni wirus"

16.09.2020 14:39
Przepowiednia ze wzgórza Trevignano Romano we Włoszech: "To nie będzie ostatni wirus" Fot. Shutterstock (zdjęcie poglądowe)

Domniemane objawienia w Trevignano Romano trwają już cztery lata. Towarzyszą im m.in. krwawe łzy Maryi i orędzia, które przekazuje włoska jasnowidząca Gisella Carda.

Jasnowidząca Gisella Carda twierdzi, że od czterech lat objawia się jej Maryja i Jezus. Kobieta doznaje swoich widzeń regularnie w Trevignano Romano we Włoszech. Kobieta żywi przekonanie, że Matka Boska ostrzegała ją przed epidemią już we wrześniu 2019. Obecnie mistyczka ma nowe przesłanie dla ludzkości.

Jasnowidząca z Włoch ostrzegała przed epidemią już we wrześniu 2019

Objawienia nie są oczywiście oficjalnie zatwierdzone przez Kościół, ale wielu wiernych, szczególnie w ostatnim czasie, wskazuje na ich autentyczny charakter. Incydentom towarzyszą podobno krwawe łzy Maryi, która przekazuje swoje orędzia za pośrednictwem Giselli Carda.

Przeczytaj także

Włoska jasnowidząca Gisella Carda od czterech lat doznaje objawień na wzgórzu Trevignano Romano we Włoszech. Mistyczka we wrześniu 2019 roku zdobyła sławę za sprawą swoich przepowiedni. Jak twierdzi, za wstawiennictwem Matki Boskiej dowiedziała się o nadciągającej o epidemii i poprosiła o modlitwę za Chiny, gdzie wszystko ma się rozpocząć.

Módlcie się za Chiny, bo stamtąd przyjdą nowe choroby. Wszystko już gotowe, by zanieczyścić powietrze nieznanymi bakteriami

- mówiła wówczas Carda.

Co jeszcze przewiduje Gisella Carda?

Teresa Kowalik i Przemysław Słowiński w książce "Czas dobiega końca. Wielkie przepowiednie dla Polski i świata" opisują również inne przepowiednie włoskiej mistyczki.

Dzieci moje, to nie będzie ostatni wirus, który przyjdzie z ziemi, ale spodziewajcie się innych rzeczy, trzęsienia ziemi i zarazy, świat jest tego pełny, a wielu, mimo tego wszystkiego, już oddało duszę diabłu. Dzieci, to jest czas nawrócenia, módlcie się i wierzcie w Ewangelię, ja obiecuję wam ochronę.

- miała przemówić do niej Matka Boża pod koniec września.

Objawienia z Trevignano: Co na to Kościół?

Na całym świecie wielokrotnie dochodziło do objawień. Nie wszystkie z nich, tak jak objawienia fatimskie, Kościół uznał. Są nawet takie, które zostały zabronione i przed którymi duchowni ostrzegali i zwracali uwagę na działanie szatańskich sił.

Absolutnie nie! Ja jestem temu całkowicie przeciwny

- mówi dobitnie biskup Rossi z Trevignano Romano o tym konkretnym przypadku. Duchowny informuje również, że nie wydał zgody na publikację książki zawierającej rzekome objawienia.

Przeczytaj także

Historia Kościoła pełna jest wydarzeń mistycznych: wizji, objawień, przesłań Bożych. Jaką postawę należy przyjąć w ich obliczu? Jak ocenić, czy są prawdziwe? Przesłania z Trevignano Romano są klarowane i wzywają do opowiedzenia się za Chrystusem lub przeciw niemu

– pisze z kolei kapucyn i teolog, ojciec Flavio Ubodi, który zajmował się badaniem prywatnych objawień z ramienia Kościoła.

Objawienia z Trevignano nie otrzymały jak dotąd imprimatur Kościoła.

Zobacz również: Straszna przepowiednia Jeane Dixon. Co nas czeka w 2020 roku?

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.