Pogoda
17.01.2019 15:04

Przepowiednie 2019: Czy dojdzie do zamachu na Putina i wybuchu III wojny światowej?

Redakcja Antyradio.pl cały czas śledzi najciekawsze przepowiednie na rok 2019. Czy III wojna światowa z użyciem broni jądrowej jest realnym zagrożeniem dla ludzkości? Przepowiednie Nostradamusa, Baby Wangi czy Krzysztofa Jackowskiego wskazują, że jeszcze w 2019 może dojść do jądrowej katastrofy.

Przepowiednie 2019
foto: shutterstock.com

Na świecie istnieje 9 państw, które posiadają broń atomową. Pięć spośród nich jest określanych jako "państwa nuklearne" w układzie o nierozprzestrzenianiu broni jądrowej. Według zestawienia, którego dokonał Sztokholmski Międzynarodowy Instytut Badań nad Pokojem w 2017 w ich posiadaniu znajdowało się 14 935 głowic atomowych. Już w czasie zimnej wojny szacowano, że w przypadku tzw. "wojny totalnej" w ciągu pierwszych 30 dni umrze od 35 do nawet 77 proc. populacji USA i 20 do 40 proc. populacji byłego ZSRR. Kolejne miliony miały umrzeć w ciągu następnych miesięcy i lat w wyniku choroby popromiennej. Co na temat nuklearnej wojny mówią prorocy?

Przepowiednie 2019: Nostradamus

Według części interpretatorów spuścizny Michela de Nostredame, wojna wybuchnie w latach 2019-2024. USA zjednoczy się z Europą i Japonią przeciw Rosji, Chinom i państwom arabskim. Istnieje jednak mała sprzeczność: według jednych walczące strony nie użyją broni jądrowej, inni uważają, że wybuchy jądrowe zniszczą całe państwa. W kilku Centuriach odnajdujemy informacje o tych właśnie wydarzeniach, zaś prorok z Salon opisuje to następującymi słowami: "Głód i zaraza, które zostały zrzucone przez żelazo, będą prosić nieśmiertelnego Boga o pomoc”.

foto: fotolia

Przepowiednie 2019: Baba Wanga

Kobieta, zwana Nostradamusem Bałkanów, przepowiedziała dojście Hitlera do władzy, wybuch drugiej wojny światowej, zatonięcie okrętu Kursk oraz atak terrorystyczny z 11 września 2001 roku.
Według jej proroctw w 2019 roku prezydent Stanów Zjednoczonych ma zachorować na nieznaną chorobę i stracić słuch, Świat doświadczy wielkiego kryzysu gospodarczego, zaś ochroniarz Władimira Putina zaplanuje na niego zamach.

Na terenie Rosji ma spaść ogromny meteoryt, skutkiem czego w Azję uderzy Tsunami. Wieszczka stale powtarzała, że upadek Syrii spowoduje koniec znanego nam świata. Wedle jej wizji życie na naszej półkuli ma zniknąć w mgnieniu oka, a świat ma pokryć się zgliszczami.

foto: fotolia

Przepowiednie 2019: Horacio Villegas

Samozwańczy „posłaniec Boga”, Horacio Villegas, w 2016 roku przewidział prezydenturę Donalda Trumpa w USA, a także atak na Syrię. W późniejszej rozmowie z Daily Star Online stwierdził, że III wojna światowa zbliża się nieubłaganie. W atomowym konflikcie walczyć będą ze sobą Rosja, Korea Północna, Stany Zjednoczone i Chiny, a nuklearne pociski spadną na miasta na całym świecie. W prawdzie "wysłannik Boga" pierwotnie podawał datę rozpoczęcia atomowego armagedonu na rok 2017, ale nowe proroctwa wskazują na rok 2019.

foto: fotolia

Przepowiednie 2019: Stephen Hawking

Zmarły w ubiegłym roku brytyjski astrofizyk, kosmolog i fizyk teoretyczny, Stephen Hawking, był zdania, że ludzkość czeka zagłada. Do końca świata dojdzie w niedalekiej przyszłości. Według słów Hawkinga, nasza planeta stanie się ofiarą własnego sukcesu. Zagraża nam wojna atomowa, a jedynym sposobem na ocalenie gatunku jest skolonizowanie innych planet.

foto: fotolia

Krzysztof Jackowski

Jasnowidz z Czuchowa kilka dni przed Bożym Narodzeniem 2018 podzielił się na swoim kanale na YouTube przeczuciami na temat 2019 roku. Jak twierdzi, miał wizję o ludziach, którzy stoją w kolejkach za czymś w buteleczkach. Według słów jasnowidza, nie był to alkohol, lecz ciesz, którą należy obligatoryjnie wypić. "Mam wrażenie, że może dojść w 2019 roku, nie wiem, czy w naszym kraju, do sytuacji, którą będzie się nazywało beznadziejną" - powiedział Jackowski. Tutaj skojarzenia są jednoznaczne: po katastrofie elektrowni atomowej w Czarnobylu w 1986 roku Polacy stali w kolejkach po płyn Lugola. Należało go wypić, by uchronić tarczycę przed wchłonięciem radioaktywnego izotopu jodu.

foto: fotolia

Zobaczcie również inne przepowiednie na rok 2019. Sprawdźcie również, które z przepowiedzianych na 2018 rok rzeczywiście się wydarzyły i kto trafnie przepowiedział przyszłość.

Romana Makówka
Tagi: Archiwum Tajemnic