Przerażająca przepowiednia Mitara Tarabića dotycząca III wojny światowej: "Palący się ludzie będą spadali z nieba"

08.06.2020 16:59
Przerażająca przepowiednia Mitara Tarabića dotycząca III wojny światowej: "Palący się ludzie będą spadali z nieba" Fot. Shutterstock

Przerażające wizje Mitara Tarabića w większości spełniły się w stu procentach. Zobacz, co "Nostradamusa z Kremnej" mówił o nadejściu o III wojnie światowej!

Proroctwa Mitara Tarabića - żyjącego pod koniec XIX w. niepiśmiennego chłopa z serbskiej wsi Kremna krążą od wielu lat po Europie. Tarabić, który ponoć trafnie przepowiedział burzliwe losy swej ojczyzny i dwie wojny światowe przepowiedział również trzecią, która będzie o wiele straszniejsza niż dwie poprzednie.

Przerażająca przepowiednia Mitara Tarabića: III wojna światowa

Prognozy "Nostradamusa z Kremnej", jak nazywany jest Mitar Tarabić, nie są zbyt optymistyczne, jednak ponieważ jasnowidzący nie podawał dokładnych dat, trudno określić, kiedy mają nadejść.

Przeczytaj także

Przepowiednie Mitara Tarabića dotyczące III wojny światowej brzmią naprawdę przerażająco:

Kiedy zaczną więcej medytować, zbliżą się do mądrości Boga, ale będzie już za późno, ponieważ ci źli zdążą już spustoszyć całą Ziemię, i ludzie zaczną masowo umierać. Potem ludzie zaczną uciekać z miast na wieś i będą szukali gór z trzema krzyżami i tam, wewnątrz, będą w stanie oddychać i pić wodę. Ci, którzy uciekną, ocalą siebie i swoje rodziny, ale nie na długo, ponieważ dojdzie do wielkiego głodu. Będzie dużo żywności w miastach i wsiach, ale będzie ona zatruta. Wielu będzie ją jadło z powodu głodu i umrą natychmiast. Ci, którzy będą pościć do końca, ocaleją, ponieważ Duch Święty ocali ich i będą blisko Boga.

Potem nastąpi III wojna światowa, o której wieszcz mówił:

Kiedy wybuchnie ta okropna wojna, biada armiom, które będą latać po niebie; lepiej będzie tym, którzy będą walczyć na ziemi i wodzie. Ludzie prowadzący tę wojnę będą mieli swoich naukowców, którzy wymyślą różne dziwne kule armatnie. Kiedy one wybuchną, to zamiast zabijać rzucą zaklęcie na wszystko, co żyje - ludzi, armie i zwierzęta. To zaklęcie uśpi ich i będą spali zamiast walczyć, ale później wrócą do zmysłów.

W kwestii Serbii prorok miał nieco lepsze przeczucia:

My nie będziemy walczyć w tej wojnie, ale inni będą toczyć bitwy nad naszymi głowami. Palący się ludzie będą spadali z nieba nad Pożegą. Tylko jeden kraj na końcu świata, otoczony wielkimi morzami, tak duży jak nasza Europa, będzie żył w pokoju bez, jakichkolwiek kłopotów. Ani w nim, ani ponad nim nie eksploduje żadna kula armatnia! Ci, którzy uciekną i skryją się w górach z trzema krzyżami, znajdą tam schronienie i zostaną ocaleni, by żyć dalej w obfitości, szczęściu i miłości, ponieważ nie będzie już więcej wojen.

Słynny prorok trafnie przepowiedział także wynalezienie internetu, które nazywał "pudełkiem z obrazkami", które będzie używane do komunikowania się. Jak stwierdził, nie będzie można się nim bezpośrednio porozumieć, bo od dawna będzie martwy, ale będzie można go znaleźć w tajemniczym "pudełku".

Mitar Tarabić mówił także o modzie XXI wieku, kiedy wszyscy będą wyglądać tak samo: "Nie będzie można odróżnić pana młodego od jego wybranki" - twierdził.

Zobacz również: Watykan ostrzega przed III wojną światową. Mocne słowa abpa Bernardita Auza

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.