Przerażająca przepowiednia polskiego jasnowidza. Krwawa rewolucja i napięte stosunki Polski z Rosją

25.11.2021 21:32
Przerażająca przepowiednia polskiego jasnowidza. Krwawa rewolucja i napięte stosunki Polski z Rosją Fot. shutterstock

Znany polski astrolog Adam A. twierdzi, że rok 2022 nie będzie łaskawy dla Polski i świata.

Przerażające wizje polskiego jasnowidza znanego jako Adam A. nie pozostawiają żadnych złudzeń. W rozmowie z astroweb.pl stwierdził, że nadchodzący rok będzie rokiem katastrof.  

Przepowiednia jasnowidza Adama A. na 2022 rok

Niestety będą one o wiele bardziej poważne niż dotychczas. Wspólne problemy nie przyczynią się do pojednania się ludzi. Każdy postanowi radzić sobie sam, nie zwracając uwagi na bliźnich.

Polecamy

Adam A. na rok 2022 zapowiada, że jego zdaniem obudzą się od dawna uśpione wulkany. Jasnowidz twierdzi także, że czeka nas kilka większych erupcji. Część z nich prawdopodobnie zakłóci ruch powietrzny i przyczyni się do nasilenia zmian klimatycznych. Mężczyzna mówi także o silnym trzęsieniu Ziemi w Azji. Zagrozi ono życiu wielu ludzi.
Obdarzony wyjątkowym darem Polak wspomina także, że ludziom zacznie brakować pieniędzy i nie będą mogli liczyć na pomoc ze strony państwa. Czytelnicy mogą czuć się zaniepokojeni inną z wizji Adama A. Jasnowidz twierdzi, że sytuacja polityczna Polski i jej sąsiadów maluje się w czarnych barwach.
Adam A. przekonuje wprawdzie, że w naszym kraju nie będzie wojny w ciągu najbliższych kilkunastu miesięcy, ale pozostaniemy w napiętych stosunkach z Rosją. To nie koniec naszych problemów.

Jeden ze wschodnich sąsiadów Polski doświadczy w 2022 roku rewolucyjnej zmiany politycznej. Dojdzie do krwawych starć na ulicach wielu miast, ale sytuacja szybko się uspokoi i nie wpłynie negatywnie na nasz kraj.

- zapowiada znany wizjoner.
Baba Wanga również twierdziła, że 2022 przyniesie ze sobą serię katastrof i innych strasznych wydarzeń. Tuż przed swoją śmiercią, w wieku 85 lat, przewidziała, że w 2022 roku nadejdą trudne czasy.

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.