Przerażająca przepowiednia polskiego jasnowidza. W 2022 obudzą się dawno uśpione wulkany

21.10.2021 22:51
Przerażająca przepowiednia polskiego jasnowidza. W 2022 obudzą się dawno uśpione wulkany Fot. Shutterstock

Wiele przepowiedni jest wyjątkowo jednoznacznych: rok 2022 nie będzie łaskawy dla świata. Interpretatorzy Biblii i starożytnych ksiąg oraz współcześni prorocy są zaskakująco zgodni w tej kwestii.

Przerażające wizje polskiego jasnowidza znanego jako Adam A. nie pozostawiają żadnych złudzeń. Postępujące zmiany klimatyczne popychają nas ku całkowitej zagładzie.

Jasnowidz Adam A. przewiduje wzrost aktywności wulkanów

Coś dziwnego dzieje się na Ziemi. Niebezpieczne wulkany, jeden po drugim, budzą się do życia w jednym czasie. Jak dotąd nie odnotowano podobnej sytuacji. Niemal jednocześnie w różnych częściach świata wybucha wiele wulkanów. Pojawiły się również trzęsienia Ziemi, a na terenach górskich schodzą potężne lawiny. Już teraz sytuację trudno wytłumaczyć, bo na całym świecie dochodzi do różnych kataklizmów w niemal tym samym czasie.

Polecamy

Adam A. na rok 2022 zapowiada, że jego zdaniem obudzą się od dawna uśpione wulkany. Jasnowidz twierdzi także, że czeka nas kilka większych erupcji. Część z nich prawdopodobnie zakłuci ruch powietrzny i przyczyni się do nasilenia zmian klimatycznych. Mężczyzna mówi także o silnym trzęsieniu Ziemi w Azji. Zagrozi ono życiu wielu ludzi.

Jasnowidz twierdzi, że Amerykę Północną czekają liczne katastrofy naturalne: tornada, śnieżyce oraz susze. Sytuacja gospodarcza na świcie będzie nadal bardzo niestabilna, niektóre kraje będą dążyć do likwidacji gotówki oraz o wprowadzenia dochodu gwarantowanego. I mieszkańcy będą mieli o wiele ciężej niż w poprzednich latach.

Od niepamiętnych czasów ludzie zadają sobie pytanie, kiedy nastąpi koniec świata -  z niepokojem patrzą w przyszłość i wypatrują znaków zapowiedzianych w świętych księgach i proroctwach. Czy w 2022 roku nastąpi koniec świata spowodowany kolizją dwóch gwiazd? Co na ten temat mówił prorok wszechczasów Nostradamus?

Źródło: astroweb.pl, RadioZet.pl

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.