Przerażająca przepowiednia szparagowej jasnowidz. Kiedy skończy się pandemia?

21.01.2022 16:37
Przerażająca przepowiednia szparagowej jasnowidz. Kiedy skończy się pandemia? Fot. Shutterstock

Jasnowidząca, która wróży ze szparagów, mówi o 2022 roku. Przepowiednia nie jest dla nas korzystna!

Od niepamiętnych czasów ludzie zadają sobie pytanie, kiedy nastąpi koniec świata — z niepokojem patrzą w przyszłość i wypatrują znaków zapowiedzianych w świętych księgach i proroctwach. Temat przepowiadania przyszłości znany jest tak długo, jak daleko sięga historia ludzkiej cywilizacji.

Przerażająca przepowiednia szparagowej jasnowidz

Wróżka "Mystic Veg" wróży ze szparagów. Kobieta trafnie przepowiedziała Brexit oraz odejście z rodziny królewskiej Harry’ego i Meghan.

Polecamy

Zwykle moje przewidywania są trafne w około 75 do 90 procent!

Jemima Packington, znana jako "Mystic Veg"

Kobieta przewiduje, że wirusa SARS-CoV-2 nie uda się wyeliminować całkowicie. Jej daniem zostanie z nami na zawsze. Wprawdzie masowe szczepienia zapewniają skuteczne ograniczanie rozprzestrzeniania się choroby, lecz sam wirus nie zostanie całkowicie wyeliminowany. Ludzkość będzie musiała się dostosować i nie pozwolić mu się kontrolować.

Jemima Packington przepowiedziała również wiele innych rzeczy dotyczących naszej niedalekiej przyszłości:

 • Ludzie nie będą już tolerować źle wykonanych usług i nie pozwolą na tłumaczenia, że zła jakość spowodowana jest pandemią.
 • Standardem stanie się zupełnie nowy styl życia, na przykład praca w domu.
 • Kina, teatry i sale koncertowe jak również obiekty sportowe, znajdą skuteczne metody zachowania bezpieczeństwa publicznego.
 • Kolejne ogłoszenia o śmierci gwiazd filmowych będzie szokiem dla wielu ludzi.
 • Brytyjska gospodarka się odbuduje i będzie służyć jako model dla innych krajów.
 • Czeka nas wiele globalnych konfliktów, ale wrogość ostatecznie zostanie zażegnana.
 • Sektory rekreacji i usług zaakceptują zmiany w przyzwyczajeniach ludzi i zaczną rozwijać się szybciej niż kiedykolwiek.
 • Zmiany klimatyczne będą się utrzymywać. Coraz mniej krajów będzie starało się je złagodzić.
 • Recykling i upcykling staną się globalnym trendem. Wszelkiego rodzaju odpady zostaną zredukowane a wymiana barterowa stanie się modnym trendem.
 • Rolnictwo będzie się rozwijać, a szparagi z Vale of Evesham będą uważane za najsmaczniejsze na świecie.
 • Indie Zachodnie wygrają Puchar Świata w krykiecie w Australii.
 • Reprezentacja Anglii w rugby kobiet wygra Puchar Świata w Nowej Zelandii.
 • Film "Siła psa" otrzyma Oscara za najlepszy film, a Benedict Cumberbatch będzie nominowany w kategorii najlepszy aktor.

"Mystic Veg" zyskała sławę, jako jedyna na świecie wróżka przewiduje przyszłość za pomocą szparagów. Jasnowidząca twierdzi, że widzi przyszłość, podrzucając w powietrze warzywa i interpretując ułożenie łodyg po upadku na ziemie. "Szparagowa wróżka" na obecnie 65 lat a zaczęła przewidywać przyszłość jako ośmiolatka. Twierdzi, że dar otrzymała od swojej ciotki, która wróżyła przy pomocy z liści herbaty. Jasnowidząca używa wyłącznie jednego rodzaju szparagów, uprawianej w Vale of Evesham odmiany Worcestershire.

Zwykle moje przewidywania są trafne w około 75 do 90 proc. Każdego roku przeglądam moje prognozy i myślę: tak, to się stało. Czasami zdarza mi się odczytać coś nie do końca poprawnie, ale nigdy nie jestem daleko.

- twierdzi wróżka w rozmowie z portalem Metro.

Po wróżbach nic się nie marnuje. Szparagi zawsze są zjadane na kolację.

Źródło: Interia.pl, RadioZET.pl

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.