Przerażająca przepowiednia ze Skandynawii. III wojna światowa w 2027, zginie 1/4 ludzkości

18.02.2021 15:26
Przerażająca przepowiednia ze Skandynawii. III woja światowa w 2027, zginie 1/4 ludzkości. Fot. Shutterstock

Wiele przepowiedni jest wyjątkowo zgodnych: koniec świata nastąpi w 2027 roku. Interpretatorzy Biblii i starożytnych ksiąg oraz współcześni prorocy zaskakująco często wskazują właśnie na tę datę.

Nie inaczej twierdził największy wizjoner Skandynawii, Anton Johansen, którego słowa przerażają, tym bardziej że nie tylko on zapowiada rychły koniec świata.

Największy wizjoner Skandynawii - Anton Johansen

Anton przyszedł na świat 24 maja 1858 roku jako pierwsze z ośmiorga dzieci Johansenów. Całe życie pracował jako rybak i pomocnik mierniczych sporządzających mapy północnej Norwegii.

Był skromnym i cichym człowiekiem. O swoich wizjach nie mówił nikomu aż do momentu, gdy te najbardziej przerażające zaczęły się jego zdaniem spełniać.

W Wielki Piątek 1884 roku obudziłem się o piątej, może szóstej nad ranem. Czułem, że dzieje się coś niepokojącego. W izbie było ciemno, ale zobaczyłem moich braci w łodzi, która rozbija się na skałach. Nie mogłem już zasnąć. Następnego dnia dowiedziałem się, że obaj utonęli. Wypadek wydarzył się nad ranem, dokładnie wtedy, gdy się przebudziłem.

– opowiadał swemu biografowi, Amuthowi Gustafsonowi.

Tajemnicze proroctwo

Skandynawski profeta twierdził, że czasem widział obrazy, czasem słyszał jedynie głos albo po prostu czuł, że coś się wydarzy. 13 listopada 1907 wrócił z pracy bardzo zmęczony. Natychmiast położył się spać. Jak relacjonował 11 lat później:

Około północy obudził mnie jakiś hałas. Usłyszałem słowa: "Poznasz tajemnice Królestwa Niebieskiego". Pokój wypełnił się światłem, ale nie miałem odwagi spojrzeć w stronę, z której dobiegał głos. Klęknąłem przy łóżku.

Anton Johansen

Mężczyzna był absolutnie pewien, że przemówił do niego Bóg i z trwogą przyjął wizję o przerażającej wojnie. W transie ujrzał płonące miasta, morze trupów i niezliczonych żołnierzy w okopach.  W jego wizji cały świat pokrywały kłęby czarnego dymu.

Czy 2027 roku wybuchnie III woja światowa?

Zdaniem proroka w 2027 roku wybuchanie III wojna światowa. Zginie w niej 25 procent ludzkości. Rosja zaatakuje kraje skandynawskie, a Chiny wykorzystają zamęt w Europie, by napaść na Rosję i zabrać jej surowce naturalne. Anton Johansson twierdził ponadto, że USA włączą się do wojny, ale pozostaną bierne. Staną po stronie Rosji.

Widzę straszną wojnę daleko na wschodzie. Żółte twarze starają się dotrzeć poprzez Alaskę do Kanady i Stanów Zjednoczonych. Ich atak będzie odparty przy pomocy broni rakietowej. Rosja będzie wspierać Amerykanów, ramię przy ramieniu. Przedtem wybuchnie jakaś straszna rewolucja. Mordy, pożoga, dużo martwych ludzi. Leżą ich całe stosy.

- mówił między innymi wizjoner.

Czy Polska ucierpi w III wojnie światowej?

Według przepowiedni niemieckie wojska mają zająć terytorium Polski, kilka mocarstw stanie w naszej obronie. Wybuchnie podobny konflikt do tego z czasów II wojny światowej. Gdy opadnie wojenny kurz, Polska wyjdzie z pożogi wzmocniona i stworzy federację państw, do których dołączą: Ukraina, Węgry, Czechy i Rumunia. Ziści się wówczas marzenie o bratnim imperium sięgającym od  Bałtyku po Morze Czarne.

Widzę straszną wojnę daleko na wschodzie. Żółte twarze starają się dotrzeć poprzez Alaskę do Kanady i Stanów Zjednoczonych. Ich atak będzie odparty przy pomocy broni rakietowej. Rosja będzie wspierać Amerykanów, ramię przy ramieniu. Przedtem wybuchnie jakaś straszna rewolucja. Mordy, pożoga, dużo martwych ludzi. Leżą ich całe stosy.

- twierdził wizjoner.

III wojnę światową zapowiadał również Nostradamus, Baba Wanga czy śpiący prorok z Leszna. Albert Pike twierdził, natomiast że III wojna definitywnie zakończy żywot Chrześcijaństwa i Islamu.

Zobacz również: Przepowiednia z Niemiec: 3 dni ciemności, ostatni papież i koniec świata

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.