Przerażająca przepowiednie Nostradamusa na 2023 rok. Czy nastąpi koniec świata, jaki znamy?

15.06.2022 14:59
Przerażająca przepowiednie Nostradamusa na 2023 rok. Czy nastąpi koniec świata, jaki znamy? Fot. Shuterstock

Przepowiednia Nostradamusa na 2023 rok. Czy straszne proroctwo spełni się na naszych oczach?

Zdaniem wielu interpretatorów czterowierszy jasnowidza rok 2023 jawi się w czarnych barwach. Przerażające wydarzenia zostały opisane w "Les Prophéties". Badacze twórczości jasnowidza doszukali się w nich informacji o najbliższej przyszłości świata.

Przepowiednia Nostradamusa na 2023 rok

Od niepamiętnych czasów ludzie zadają sobie pytanie, kiedy nastąpi koniec świata -  z niepokojem patrzą w przyszłość i wypatrują znaków zapowiedzianych w świętych księgach i proroctwach. Słynny francuski jasnowidz w swoich przepowiedniach zdradził podobno, czego możemy się spodziewać w 2023 roku.

Polecamy

Jak twierdzą zwolennicy teorii spiskowych, wiele przepowiedni najsłynniejszego proroka w historii spełniło się niemal w stu procentach. Nostradamus przewidział między innymi dojście do władzy Hitlera, zabójstwo Kennedy'ego, wielki pożar Londynu, bombę atomową czy ataki z 11 września. Nostradamus podobno przepowiedział również epidemię COVID-19.

Według części interpretatorów spuścizny Michela de Nostredame wybuchnie wielka wojna, która ma trwać aż 27 lat. Prorok zapowiedział jej początek na 1995 rok. Z wyliczeń wynika, zatem że jej kulminacja przypada na 2022 lub 2023 rok. Następnie pojawi się Reformator Świata i napełni ziemię pokojem i sprawiedliwością. Rozpocznie się nowa era.

Na rok 2023 Nostradamus zapowiedział wojnę domową w Ameryce, która ma nastąpić na skutek biedy i braku stabilności politycznej oraz zniszczenie Wielkiego Imperium. Tutaj interpretatorzy nie są pewni czy chodzi o Rosję, czy o Chiny. Europa może się wyludnić na skutek użycia broni chemicznej lub jądrowej, którą walczyć będą wojska na III wojnie światowej.

Głód i zaraza, które zostały zrzucone przez żelazo, będą prosić nieśmiertelnego Boga o pomoc.

- miał zapowiedzieć Nostradamus.

Interpretacja czterowierszy jest bardzo trudna, ale zachodzi prawdopodobieństwo, że Władimir Putin zostanie zdradzony przez bliskie mu osoby i zamordowany, zaś Joe Biden zachoruje na tajemniczą chorobę. Eksperci są zdania, że Nostradamus przewidział także los papieża Franciszka i czterowierszach 2.97 i 5.31 zapowiedział jego rychłą śmierć.

Co na to jasnowidz Jackowski?

Najsłynniejszy polski jasnowidz Krzysztof Jackowski od jakiegoś czasu powtarza, że jego zdaniem wkrótce będzie mieć miejsce "ogromny konflikt zbrojny", a pojawienie się koronawirusa przygotowywało na niego świat. Jackowski jest zdania, że pandemia koronawirusa była wykorzystywana, jako "szkolenie i musztra" na wypadek III wojny światowej.

Źródło: Astroweb

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.