Pogoda
14.09.2018 17:05

Przerażająca staruszka jak z horroru straszy w polskich lasach

Z dnia na dzień pojawia się coraz więcej doniesień o dziwnej staruszce widywanej w polskich lasach. Zjawa ma ze sobą dziecięcy wózek, w którym wozi lalkę bez oczu. Dziesiątki naocznych świadków donoszą o spotkaniach z upiorem w różnych miejscach Polski.

Przerażająca staruszka jak z horroru straszy w polskich lasach
foto: fotolia.com

Całą sprawę nagłośnili 8 września 2018 twórcy kanału na YouTube Zjawiska Niewyjaśnione, który zebrał kilka opowieści naocznych świadków. Osoby, które spotkały upiora, pochodzą z różnych części kraju, ale zaskakująco podobnie opisują szczegóły zdarzenia.

Doniesienia o strasznej staruszce pochodzą z całej Polski

Przerażająca staruszka ma ponad osiemdziesiąt lat. Zawsze ubrana jest w w brudny, brązowy płaszcz i czarną suknię. Ma na twarzy resztki zaschniętego błota. Na początku wydaje się miła i często budzi zaufanie. Prosi o pomoc i większość zaczepionych przez nią osób stara się pomóc starszej Pani. Kobieta porusza się razem z dziecięcym wózkiem, w którym jednak nie ma dziecka, tylko lalka bez oczu.

Według świadków zjawa mówi, że przychodzi do lasu, ponieważ jej maleńki synek tylko tutaj grzecznie śpi, co wydaje się dziwne, biorąc pod uwagę jej sędziwy wiek. Po krótkiej rozmowie zawsze wpada w szał, oskarżając napotkane osoby o próbę porwania i skrzywdzenia jej dziecka.

Kobieta jak dotąd widziana była w lesie Marysieńka w rejonie Głubczyc, Celestynowie pod Otwockiem, mauzoleum w Wałbrzychu oraz okolicach Łodzi.

foto: fotolia.com

Kim jest Przerażająca staruszka, która straszy w polskich lasach?

Jedna z hipotez jaką wysunęli twórcy kanału Zjawiska Niewyjaśnione mówi o liście, jaki otrzymali od swojego widza. Dziewczyna opisała w nim swoją babcie, która para się satanizmem i czarną magią. Jak wynika z opowieści wnuczki, od jakiegoś czasu starsza kobieta często wyjeżdża i nigdy nie rozstaje się z dziecięcym wózkiem. Niestety nastolatka od jakiegoś czasu nie ma kontaktu ze swoją babcią, ponieważ starsza pani zerwała kontakty z całą rodziną.

Będziemy przyglądać się całej sprawie oraz informować Was o nowych doniesieniach. Zanim jednak wybierzecie się samotnie do lasu, przemyślcie swoją decyzję dwa razy.

Romana Makówka
Tagi: Archiwum Tajemnic