Przerażające przepowiednie na 2019 rok dla Polski i świata. Co strasznego przepowiedzieli prorocy?

Romana Makówka
22.11.2018 13:40
Przepowiednie na 2019 rok|undefined Fot. lia

Przepowiednie na 2019 rok nie wyglądają optymistycznie. Jasnowidzowie i prorocy zapowiadają, że czekają nas katastrofy, afery, chaos, III wojna światowa a nawet koniec świata. Co nas czeka według Krzysztofa Jackowskiego, siostry Łucji, Romana Dolii, Nostradamusa i innych jasnowidzów? I czy jest jeszcze dla nas jakaś nadzieja? Sprawdź przerażające przepowiednie na 2019 rok.

Według proroctw słynnych jasnowidzów 2019 rok nie zapowiada się dobrze. Czy ludzkość poradzi sobie z kataklizmami, wojnami i klęskami żywiołowymi? Zobaczcie, na co trzeba będzie się przygotować w nadchodzącym roku.

Przepowiednie na 2019: Pogoda i zmiany klimatyczne

Jak zapowiedział najsłynniejszy polski jasnowidz, Krzysztof Jackowski, w 2019 nad Polskę nadciągnie zima stulecia. Ale niestety, nie jest to najgorsza wiadomość. Na przełomie 2018 i 2019 roku, nad naszym krajem będą szaleć burze. Tym razem zima ma być zupełnie inna, niż dotąd. Bardzo niskie temperatury i pioruny, mają być czymś, czego nikt z nas jeszcze nie doświadczył.

W 2019 roku uaktywnią się również wulkany, nawet te od dawna uważane za wygasłe. Czekają nas również silne trzęsienia ziemi. Edgar Cayce, zwany "Śpiącym prorokiem" przewidział na rok 2019 całą serię kataklizmów przyrodniczych, które spowodują ponowne wynurzenie się części Atlantydy. W pobliżu Ziemi w 2019 przelecieć ma asteroida, a według wyliczeń, po zderzeniu jej z Ziemią, 1/4 ludzkości pożegna się z życiem.

Przepowiednie na 2019: Polityka

Według przepowiedni siostry Łucji, portugalskiej zakonnicy, która była świadkiem objawień maryjnych w Fátimie w 1917, Chińczycy będą eksterminować białych. Chiny zaatakują Rosję, używając broni jądrowej, w wyniku czego Azjaci uznają, że tylko ich rasa może przetrwać. Na świecie będą mieć miejsce czystki etniczne, a biała rasa wyginie. Ta sama jasnowidząca twierdziła, że Polska, Czechy i Słowacja połączą się w jedynej, słusznej sprawie.

Równie ciekawe przepowiednie pochodzą od rosyjskiego ezoteryka Romana Dolii. Ten znany uzdrowiciel, bioenergoterapeuta, trener jogi, autor 20 książek na temat filozofii ezoterycznej i poeta w jednej osobie przepowiedział, że pod koniec 2019 roku Przybałtyka (Litwa, Łotwa, Estonia) znajdzie się pod wpływem Rosji. Natomiast prorok Ezechiel jednoznacznie przepowiedział przymierze między dzisiejszym Iranem, Turcją, Libią, Etiopią, Syrią, Sudanem i Rosją. Ma ono polegać na wspólnym zjednoczeniu się przeciwko Żydom, które skończy się najazdem na Izrael.

Przepowiednie na 2019: III wojna światowa

Kolejny z najsłynniejszych jasnowidzów, Nostradamus, mówi o ataku terrorystycznym na niespotykaną dotąd skalę. Interpretatorzy jego przepowiedni twierdzą, że chodzi o wykorzystanie bomby atomowej. Do katastrofy ma dojść w Turcji. Po ataku Turcja ma stać się państwem wyznaniowym

Jak będzie wyglądał wybuch III Wojny Światowej? Przepowiednia greckiego mnicha z góry Athos jest równie przerażająca. Mówi ona o zapowiedzi eskalacji stosunków między Rosją a Turcją a pierwsze starcie rozpocznie się, gdy wyschnie Eufrat. Wojna, w której wezmą udział wszystkie największe mocarstwa na świecie ma doprowadzić do „nowego początku".

Sprawdźcie co zapowiadali prorocy na rok 2018 i ile z proroctw się spełniło.

Romana Makówka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.