Przerażające żywe manekiny. Kim są postacie rodem z horroru? [ZDJĘCIA]

17.05.2019 15:19
Żywe manekiny|undefined Fot. Shutterstock

Moda na upodabnianie się do manekinów i lalek trwa. Zobacz przerażający image osób, które poszły o krok za daleko.

Od kilku lat możemy obserwować prężnie rozwijający się trend upodobniania się do manekinów i żywych lalek. Coraz częściej pojawiają się "żywe Barbie" lub mężczyźni chcący być "jak Ken".

Najbardziej znane "żywe lalki" (Valeria Lukyanova z Rosji, amerykańska modelka Victoria Silvstedt czy polska Anella) mają ogromne rzesze fanów na portalach społecznościowych.

Przeczytaj także

Wszystkie łączy jedno: są (lub starają się być) piękne, bez względu na cenę, jaką muszą zapłacić. Istnieją jednak osoby, które dla kariery i sławy posuwają się jeszcze dalej.

Żywa lalka z Japonii

Komaki, znana w mediach społecznościowych jako Lulu Hashimoto, zmienia się w przerażającą postać za pomocą silikonowych masek. Nigdy nie pokazała swojej prawdziwej twarzy, a jako żywa lalka wygląda naprawdę upiornie.

W strasznym przebraniu udziela wywiadów, pozuje do zdjęć i spotyka się z fanami. Stała się także twarzą corocznego pokazu piękności Miss ID, na którym prezentowane są modelki tworzone przez grafików i programy komputerowe.

Fecal Matter: Przerażający image pary z Montrealu

O ile żywa lalka z Japonii nie przyznaje się do żadnych operacji, to kolejna para bohaterów tego odcinka stale dokonuje strasznych ingerencji w swoje ciało. Para znana w internecie jako Fecal Matter, stale wszczepia pod skórę implanty, zmienia kolor oczu, a nawet operuje i amputuje niektóre fragmenty swojego ciała.

Hannah Rose Dalton oraz jej chłopak Steven Raj Bhaskaran są najbardziej przerażającą parą na Instagramie. Ich profil polecamy wyłącznie ludziom o mocnych nerwach.

Ich zdjęcia szokują, przerażają i budzą obrzydzenie, a spotkanie tej pary w realu może skutkować zawałem serca.

Nazwa projektu jest równie obrzydliwa, jak zawartość konta szalonej pary, która prócz szokowania w Internecie zajmuje się tworzeniem linii odzieżowej, przekraczającej granice dobrego smaku.

Fascynacja "żywymi lalkami" nie jest niczym nowym. Niektórzy ludzie twierdzą, że seks manekinem, może być lepszy niż z żywą osobą.

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.