Przerażające żywe manekiny. Kim są postacie rodem z horroru? [ZDJĘCIA]

17.05.2019 15:19
Przerażające żywe manekiny. Kim są postacie rodem z horroru? [ZDJĘCIA] Fot. Shutterstock

Moda na upodabnianie się do manekinów i lalek trwa. Zobacz przerażający image osób, które poszły o krok za daleko.

Od kilku lat możemy obserwować prężnie rozwijający się trend upodobniania się do manekinów i żywych lalek. Coraz częściej pojawiają się "żywe Barbie" lub mężczyźni chcący być "jak Ken".

Najbardziej znane "żywe lalki" (Valeria Lukyanova z Rosji, amerykańska modelka Victoria Silvstedt czy polska Anella) mają ogromne rzesze fanów na portalach społecznościowych.

Przeczytaj także

Wszystkie łączy jedno: są (lub starają się być) piękne, bez względu na cenę, jaką muszą zapłacić. Istnieją jednak osoby, które dla kariery i sławy posuwają się jeszcze dalej.

Żywa lalka z Japonii

Komaki, znana w mediach społecznościowych jako Lulu Hashimoto, zmienia się w przerażającą postać za pomocą silikonowych masek. Nigdy nie pokazała swojej prawdziwej twarzy, a jako żywa lalka wygląda naprawdę upiornie.

W strasznym przebraniu udziela wywiadów, pozuje do zdjęć i spotyka się z fanami. Stała się także twarzą corocznego pokazu piękności Miss ID, na którym prezentowane są modelki tworzone przez grafików i programy komputerowe.

Fecal Matter: Przerażający image pary z Montrealu

O ile żywa lalka z Japonii nie przyznaje się do żadnych operacji, to kolejna para bohaterów tego odcinka stale dokonuje strasznych ingerencji w swoje ciało. Para znana w internecie jako Fecal Matter, stale wszczepia pod skórę implanty, zmienia kolor oczu, a nawet operuje i amputuje niektóre fragmenty swojego ciała.

Hannah Rose Dalton oraz jej chłopak Steven Raj Bhaskaran są najbardziej przerażającą parą na Instagramie. Ich profil polecamy wyłącznie ludziom o mocnych nerwach.

Ich zdjęcia szokują, przerażają i budzą obrzydzenie, a spotkanie tej pary w realu może skutkować zawałem serca.

Nazwa projektu jest równie obrzydliwa, jak zawartość konta szalonej pary, która prócz szokowania w Internecie zajmuje się tworzeniem linii odzieżowej, przekraczającej granice dobrego smaku.

Fascynacja "żywymi lalkami" nie jest niczym nowym. Niektórzy ludzie twierdzą, że seks manekinem, może być lepszy niż z żywą osobą.

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.