Przerażający testament norweskiej Baby Wangi. Jakie będą przyczyny wybuchu III wojny światowej?

24.10.2019 15:24
III wojna światowa|undefined Fot. Shutterstock

W 1968 roku 90-letnia kobieta z Valdres w Norwegii doznała szokującej wizji od Boga. Poznała w niej prawdziwe przyczyny wybuchu III wojny światowej.

Bułgarska jasnowidząca Wanga nie jest jedyną znaną na świecie współczesną prorokinią, która doznała wizji dotyczącej przyczyn wybuchu III wojny światowej. Norweżka Gunhild Smelhus również otrzymała dar przewidywania przyszłości i poznała prawdę o końcu świata.

Przepowiednia norweskiej Baby Wangi

Słowa Gunhild Smelhus zostały spisane przez ewangelistę Emanuela Minosa, który prowadził nabożeństwa w miasteczku, w których mieszkała. Minos uznał początkowo, że zapiski są zbyt kontrowersyjne, by ujawniać je światu i odtajnił je dopiero 50 lat po śmierci wieszczki.

Przeczytaj także

Norweska Wanga przepowiedziała, kiedy wybuchnie III wojna światowa i wyjaśniła, dlaczego do niej dojdzie. Jej zdaniem nie rozpocznie się ona ze względów politycznych. Kobieta z Valdres była gorliwą chrześcijanką i cieszyła się dobrą opinią wśród wszystkich, którzy ją znali.

Jej przepowiednia zaczyna się słowami:

Widziałem czas tuż przed przyjściem Jezusa i wybuchem III wojny światowej. Zobaczyłam nasz glob ląd po lądzie: Europe, Skandynawię i Norwegię. Bóg pokazał mi rzeczy, które będą miały miejsce tuż przed powrotem Jezusa i nieszczęścia, jakich nie doświadczyliśmy nigdy wcześniej.

Gunhild Smelhus wspomniała o czterech etapach poprzedzających III wojnę światową:

Najpierw przed przyjściem Jezusa i przed wybuchem III wojny światowej nastąpi odprężenie, jakiego nigdy przedtem nie mieliśmy. Będzie pokój między supermocarstwami na wschodzie i zachodzie. III wojna światowa rozpocznie się w sposób, którego nikt by się nie spodziewał - i z nieoczekiwanego miejsca. W tym czasie ludzie odwrócą się od wiary i prawdziwego, żywego chrześcijaństwa. Nie będą, jak w dawnych czasach, słuchać o grzechu i łasce, prawie i ewangelii, pokucie i nawróceniu. Zamiast tego nastanie "chrześcijaństwo dobrobytu" (szczęścia). Ważne będzie, aby odnieść sukces, być kimś, mieć rzeczy materialne. Kościoły i domy modlitwy będą straszyć pustkami. Zamiast głoszenia słowa Bożego, do którego jesteśmy przyzwyczajeni od pokoleń, rozrywka, sztuka i kultura zaatakują kościoły, w których powinny odbywać się zgromadzenia poświęcone pokucie i zmartwychwstaniu.

Kolejne słowa szokującej przepowiedni mówią o zmianie wartości ludzkich, odejściu od tradycyjnego rozumienia rodziny i ogólnie przyjętych norm społecznych, a nawet od więzi małżeńskich:

Nastąpi dezintegracja moralna, jakiej stara Norwegia nigdy nie doświadczyła. Ludzie będą żyć razem jak w małżeństwie, nie będąc małżeństwem. Stosunki przedmałżeńskie i niewierność w małżeństwie staną się naturalne (powszechne) i będą moralnie usprawiedliwione.

Smelhus, mimo że w 1968 roku telewizja w Norwegii nie była jeszcze bardzo rozpowszechniona, przepowiedziała także jej zgubny wpływ na ludzi:

Tuż przed nadejściem Jezusa telewizja będzie przepełniona straszną przemocą. Programy będą uczyć ludzi mordowania i niszczenia się nawzajem, a na naszych ulicach będzie niebezpiecznie. Ludzie będą kopiować to, co widzą. Nie będzie tylko jednej stacji w telewizji. Telewizja tak jak radio, w którym mamy wiele „stacji” i będzie pełna przemocy. Ludzie będą wykorzystywać przemoc dla rozrywki. Zobaczymy straszne sceny morderstwa i zniszczenia, a to rozprzestrzeni się w społeczeństwie. Sceny seksu będą również wyświetlane na ekranie, najbardziej intymne rzeczy, które mają miejsce w małżeństwie.

Jej przepowiednia dotyczyła także kryzysu emigracyjnego w Europie, szczególnie w krajach skandynawskich:

Ludzie z biednych krajów będą płynąć do Europy. Przybędą również do Skandynawii i Norwegii. Będzie ich tak wielu, że ludzie zaczną ich nienawidzić. Będą traktowani jak Żydzi przed drugą wojną światową. Wtedy osiągnięta zostanie pełna miara naszych grzechów.

Kiedy wybuchnie III wojna światowa?

Kwestię wybuchu III wojny światowej prorokini z Norwegii opisała w następujących słowach:

Wtedy nagle przyjdzie Jezus i wybuchnie III wojna światowa. To będzie krótka wojna. Wszystko, co widziałem wcześniej na wojnie, to tylko dziecinna zabawa w porównaniu z tą, która ma nastąpić. Zakończy się ona wybuchem nuklearnej bomby atomowej. Powietrze będzie tak zanieczyszczone, że nie będzie można złapać oddechu. Wybuch obejmie kilka kontynentów: Amerykę, Japonię, Australię. Woda zostanie zrujnowana (skażona?). Nie będzie można dłużej uprawiać ziemi. W rezultacie pozostanie tylko resztka ludzi. Pozostali przy życiu mieszkańcy bogatych krajów będą próbowali uciekać do biednych, ale tam również nie będzie warunków do życia.

Zdaniem norweskiej Wangi powodem wybuchu III wojny światowej nie będą działania polityczne tylko zmiany społeczne i kulturowe. Z przepowiedni może również wynikać, że miejscem rozpoczęcia działań wojennych będzie Skandynawia, a konflikt sprowokują przyjezdni.

Smelhus nie sprecyzowała, kiedy dokładnie ma dojść do przewidzianych przez nią wydarzeń, jednak wiele słów z jej proroctwa już się wypełniło.

Zobacz również: Jakie znaki zapowiedzą koniec świata? To wydarzy się przed apokalipsą

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.