Przetestujcie Minecrafta, który został zamieniony w brutalną i krwawą wersję Dooma

30.09.2019 16:00
brutal minecraft|undefined Fot. screen Youtube Doom Forever7z

Brutal Minecraft Beta 2.0 jest prawdopodobnie koszmarem dla oryginalnego twórcy gry, ale jeśli znudziło wam się budowanie, możecie się wziąć za mordowanie.

DooMFOREVER7z to modder, który stworzył wersję beta, w której Minecraft zamienia się w jedną z najbardziej krwawych gier w historii. Wyobraźcie sobie, że gdzieś na świecie jest człowiek, który uznał, że moby, bronie i design Minecrafta idealnie sprawdziłyby się w gameplayu znanym z kultowego Dooma.

Chociaż sama gra poza klimatem nie ma żadnego związku z Doomem trudno nie rozpoznać w produkcji moddera jego inspiracji (zwłaszcza biorąc pod uwagę jego ksywkę).

Przeczytaj także

Minecraft dla psychopatycznych morderców

W Brutal Minecraft Beta 2.0 możemy zagrać zarówno solo, jak i w co-opie. Znajdziemy tam 25 broni, różnego rodzaju obiekty, przeciwników i otoczenie, które rozpoznamy z Minecrafta. Gracze mogą korzystać ze swojej artylerii, aby mordować zombiaki w bardzo brutalny sposób.

W grze znajdziemy w tym momencie 9 map. Nazwy to "Dom", "Opuszczona Forteca", "Jaskinia", "Krypta", "Miasto", "Dwór", "Diabelski Loch", "Most Dusz", "Główny Portal" i "Zainfekowane Miasto". Na każdej mapie znajdziemy aż 825 rodzajów zombie, które będziemy mordować z uśmiechem na ustach. Niestety 825 rodzajów oznacza, że są to te same postaci, które posiadają różnego rodzaju tekstury odróżniające ich od siebie.

Poza zombiakami znajdziemy jednak w grze również inne potwory. Mamy więc pewność, że szybko się nie znudzicie i jedyne co was powstrzyma to potrzeba odpoczynku od rzezi.

Pełna wersja "Brutala" ma do nas trafić w niedługim czasie. Według moddera pracującego nad nią znajdziemy w niej nowe potwory, pełną kampanię (!) i większą selekcję broni. Jeśli chcecie przetestować krwawą wersję Minecrafta, wystarczy, że wejdziecie TUTAJ.

Zobacz także:  Call of Duty Mobile za darmo również na PC

Kacper Peresada Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.