Pogoda
21.09.2020 15:35

Chcieli sobie zrobić zdjęcia. Przewróciła się na nich góra lodowa [WIDEO]

Dwójka poszukiwaczy przygód chciała sobie zrobić zdjęcie wchodząc na wystającą znad wody górę lodową. Niestety ta była niestabilna i się przewróciła do góry nogami.

Chcieli sobie zrobić zdjęcia. Przewróciła się na nich góra lodowa [WIDEO]
foto: zdjęcie poglądowe/shutterstock.com

Na facebookowej grupie Vernadsky station team opisywanej przez twórców jako "miejsce dla wszystkich miłośników Antarktydy" pojawiło się niedawno wideo zatytułowane "Instrukcja - jak zrobić sobie zdjęcie z górą lodową". Tytuł jest bardzo ironiczny, ponieważ jest dokładnym przeciwieństwem tego, co przedstawia nam filmik.

Przewróciła się na nich góra lodowa

Wideo przedstawia nam bowiem przerażającą scenę, na której dwóch poszukiwaczy przygód próbuje wdrapać się na górę lodową. Niestety, nagle góra okazuje się być niestabilna, a my jesteśmy świadkiem przerażającej sytuacji, w której duet wpada do lodowatej wody.

Titanic
Titanic
Przeczytaj także Ostatnia wiadomość z Titanica. Sąd wydał zgodę na wydobycie telegrafu z wraku najsłynniejszego statku

Zobaczcie nagranie poniżej:

Jak czytamy w opisie sytuacji w grupce, na powyższym nagraniu znalazł się południowoafrykański ekstremalny podróżnik Mike Horn i jego partner. Z relacji wynika, że panowie mieli wyjątkowe szczęście i góra ich nie przykryła, dzięki czemu kilka minut później byli już w łodzi, wracając na ląd. 

Zaatakował ekologiczne stanowisko, bo... źle przeczytał napis „Zmień piec“
Zaatakował ekologiczne stanowisko, bo... źle przeczytał napis „Zmień piec“
Przeczytaj także Zaatakował ekologiczne stanowisko, bo... źle przeczytał napis „Zmień piec“
Tagi: Newsy