Przywieźli nieżywego 60-latka na pocztę. Porzucili ciało i uciekli

25.01.2022 17:40
Przywieźli nieżywego 60-latka na pocztę. Porzucili ciało i uciekli Fot. ŹRÓDŁO: The Irish Times

W ubiegły piątek, 21 stycznia 2022 w mieście Carlow w Irlandii doszło do szokującego zdarzania. Dwóch mężczyzn zjawiło się na poczcie, niosąc ze sobą zwłoki 60-latka. 

Dwóch młodszych mężczyzn weszło na pocztę w towarzystwie seniora, który wyglądał na nieprzytomnego i był podtrzymywany przez swoich towarzyszy. Zachowanie starszego pana wydało się podejrzane, co wzbudziło czujność pracowników poczty.

Przywieźli martwego mężczyznę na pocztę

Jeden z klientów zaniepokojony nietypowym zachowaniem całej trójki postanowił zagadać do staruszka. Wtedy właśnie na jaw wyszła przerażająca prawda. Starszy mężczyzna był martwy.

Polecamy

Zaalarmowani przez klienta pracownicy poczty natychmiast odmówili wypłacenia pieniędzy. W tej samej chwili mężczyźni porzucili zwłoki na środku placówki i uciekli. Przybyli na miejsce funkcjonariusze zdołali ustalić, że zmarły to 66-letni Peader Doyle, który mieszkał 500 m od poczty.

Całe miasto jest w szoku. To niewiarygodne, że ktokolwiek mógł zrobić coś takiego. Historia jak z filmu Hitchcocka!

– skomentował Ken Murnane, burmistrz miasta.

Jak się okazało, nieco wcześniej jeden z mężczyzn poszedł na pocztę, aby odebrać emeryturę denata. Mężczyzna twierdził, że senior jest chory i nie może przyjść. Został jednak odesłany z kwitkiem.

Funkcjonariusze badają okoliczności związane z niewyjaśnioną śmiercią starszego mężczyzny.

- poinformowano.

W toku śledztwa ustalono, że 66-latek żył jeszcze w piątek rano. Sekcja zwłok wykazała, że nie doszło do przestępstwa.

ŹRÓDŁO: The Irish Times

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.