„Psy 2.5. W imię miłości” od Storytel na Walentynki
Materiały partnerskie
14.02.2020 12:52
„Psy 2.5. W imię miłości” od Storytel na Walentynki

 „Psy 2.5. W imię miłości” to audiobook wyprodukowany przez Storytel we współpracy z twórcami kultowej serii Władysława Pasikowskiego oraz książka wydana przez Świat Książki. Fabularny pomost między filmami „Psy 2. Ostatnia krew” i „Psy 3. W imię zasad” jest do wysłuchania na platformie Storytel już od dziś.

Wspomnienia podporucznika Waldemara Morawca, czyli „Nowego”, to uzupełnienie historii głównych bohaterów filmu, którzy niedawno powrócili do kin po 25 latach nieobecności. W trzeciej części „Psów” Franz Mauer wychodzi z więzienia i wkracza w nową Polskę, w której nic nie jest takie jak zapamiętał. A co działo się przez ostatnie ćwierć wieku? Tę historię usłyszymy właśnie w powieści autorstwa Waldemara Morawca wyprodukowanej przez Storytel Original.

Jak opowiada Waldemar Morawiec: „Wszystko, co wiem, mam poskładane z kawałków tego, co sam widziałem, w czym uczestniczyłem i co ktoś mi opowiedział. Parę rzeczy też sobie po prostu wyobrażam, ale mam wszystkie elementy, więc swoich wyobrażeń nie biorę z dupy, tylko z pamięci. Mogą mnie nazywać Nowy, ale nie jestem już żółtodziobem. Siedzę w tym szmat czasu i jedno wiem na pewno – nie ma znaczenia, co im powiesz, czy prawdę, czy gówno prawdę, bo jeśli mają cię zabić albo posadzić, to i tak to zrobią. A prawda? Prawdę i tak wszyscy mają gdzieś. Wszyscy, ale nie wy. Dlatego wam powiem prawdę. Komuś muszę.”

Fabuła wspomnień rozpoczyna się w roku 1995 i zaczyna się wyjątkowo - od miłości. Stąd data premiery audiobooka zaplanowana właśnie na Dzień Zakochanych.

Premierze produkcji będzie towarzyszyła książka wydana we współpracy z wydawnictwem Świat Książki, która trafi na rynek 19 lutego. Cały projekt „Psy 2.5. W imię miłości” powstał za zgodą twórcy „Psów” i stanowi doskonałe uzupełnienie fabuły filmów. Pomysłodawcą historii jest Storytel, dlatego audiobook czytany przez samego Waldemara Morawca, czyli Cezarego Pazurę, zostanie wydany w ramach produkcji własnych Storytel Original.

Posłuchajcie audiobooka już od dziś na storytel.pl.  A na zachętę wysłuchajcie fragmentu produkcji

 

Materiały partnerskie Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.