Psychopata przebrał się za samuraja i mordował przechodniów [WIDEO]

04.11.2020 14:31
Męzczyzna z mieczem samurajskim - materiał poglądowy|undefined Fot. ollikainen/easystock/Eastnews

24-letni mężczyzna postanowił zorganizować prawdziwy horror podczas Halloween 2020. Przebrał się w samurajską zbroję i zabijał przypadkowych ludzi kataną. Dlaczego to zrobił?

Halloween to święto, które podszyte jest grozą, ale głównie chodzi o dobrą zabawę, która oswaja ludzi ze śmiercią. Z tego powodu od pokoleń ludzie przebierają się nie tylko za postacie z popkultury, ale przede wszystkim za potwory z horrorów. Niestety pewien młody mężczyzna wypaczył sens tego święta, czyniąc z niego pretekst do popełnienia okropnej zbrodni.

Mężczyzna w stroju samuraja zamordował dwie osoby

Psychopaci są wśród nas i czasami nawet nie wiemy, jakie koszmarne pomysły może mieć w głowie osoba, którą znamy na przykład z pracy lub sklepu. Czasem udaje się udaremnić realizację mrocznych planów. Czasem jest jednak za późno.

Przeczytaj także

Jak podaje Daily Mail, w nocy z 31 października na 1 listopada 2020 roku w Quebecu w Kanadzie doszło do morderstwa dwóch osób. Około 22:30 czasu lokalnego do historycznej dzielnicy miasta została wezwana policja w związku z przerażającym zachowaniem niezidentyfikowanego mężczyzny, który postanowił urządzić sobie w halloweenową noc krwawą rzeź na ulicach francuskojęzycznej części kraju.

Osoba przebrana w średniowieczną japońską zbroję biegała po mieście z prawdziwą kataną, którą raniła wielu przypadkowych przechodniów. Dwie ofiary zmarły w wyniku obrażeń. Pięciu pozostałych poszkodowanych udało się przewieźć do szpitala w stanie ciężkim. Początkowo funkcjonariusze natknęli się na inną osobę, którą podejrzewali o zbrodnię. Policji udało się dorwać psychopatę około pierwszej w nocy. Znajdował się w okolicy, w której dokonywał ataków. Nie podano jego personaliów do opinii publicznej. Wiadomo jedynie, że to 24-letni mężczyzna.

Przeczytaj także

Czy morderca z Quebecu był islamskim terrorystą?

Szef policji w Quebecu - Robert Pigeon potwierdził, że aresztowany nie jest mieszkańcem miasta. Prawdopodobnie ofiary były więc wybierane całkowicie losowo. Od razu po atakach pojawiły się teorie, że 24-latek jest islamskim terrorystą powiązanym z wcześniejszymi zamachami, mającymi miejsce we Francji. Policja jednak zaprzeczyła tym pogłoskom.

Przeczytaj także

Po aresztowaniu podejrzany trafił do szpitala. Nie ujawniono jednak czy chodziło o obserwację psychiatryczną, czy podczas ataków bądź zatrzymania, doznał jakichś obrażeń. Dalsze informacje w tej sprawie na pewno pomogą zrozumieć, co kierowało aresztowanym mężczyzną. Prawdopodobnie za swoją zbrodnię trafi na długie lata do zakładu karnego.

Przeczytaj także

 

Zobacz też: Zabił za zwrócenie uwagi na brak maseczki. Ojciec dwójki dzieci umierał kilka dni

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.