Pogoda
02.05.2019 16:56

Punisher dołącza do Ghost Recon: Wildlands. Jon Bernthal w darmowym dodatku

Ubisoft przygotował nie lada niespodziankę dla graczy Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands – od 2 maja 2019 można pobrać darmowy dodatek z nowymi misjami i bohaterem granym przez Jona Bernthala, Punishera z serialu Netfliksa.

Jon Bernthal w Ghost Recon
foto: kadr z wideo

Nawet najwięksi wymiatacze potrzebują czasem pomocy – przekonuje postać grana w Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands przez Jona Bernthala. Ubisoft przygotował na długi weekend całkiem miłą niespodziankę dla graczy – właściciele kopii gry dostali za darmo dodatek Operacja Oracle, w ramach którego mają do wypełnienia dwie nowe misje fabularne, zaś osoby, które nie miały z tytułem do czynienia, mogą to nieodpłatnie zrobić - Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands jest otwarty dla wszystkich do 5 maja 2019 roku.

Jeśli w trakcie grywania okaże się, że pojawiła się iskierka namiętności – związek z grą będzie można sformalizować, zachowując przy tym wszystkie postępy, jakich udało się w międzyczasie dokonać.

Jon Bernthal nie pokazuje się co prawda w grze jako Punisher, ze zwiastuna można jednak wywnioskować, że i w Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands będzie prawdziwym twardzielem.

Jon Bernthal (Punisher)
Jon Bernthal (Punisher)
Przeczytaj także Punisher zabija do utworu Alice in Chains w zwiastunie serialu Netfliksa

Punisher w Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands. Nowa rola Jona Bernthala

Ubisoft zdradza, czego można spodziewać się po nowym dodatku:

"

Operacja Oracle dostępna będzie w trybie fabularnym dla jednego gracza lub w kooperacji. Jako Duchy wyruszymy na misję ratunkową pracownika technologicznej firmy Skell Tech, który został porwany przez wrogą frakcję Unidad. Podczas zadań ratunkowych poznamy nowego Ducha - Cole'a D. Walkera w którego postać wcielił się Jon Bernthal - aktor filmowy i telewizyjny znany z takich produkcji jak „The Walking Dead”, „The Punisher”, „Furia” czy „Wilk z Wall Street”. "

Zobacz także: >> W Hitmanie 2 wystąpi Sean Bean. Będzie można go zabić <<

Znani i lubiani aktorzy coraz częściej wcielają się w postaci w grach – w  Hitmanie 2 rolę nieuchwytnego celu zagrał Sean Bean, a zadaniem gracza było odnalezienie go i pozbawienia życia.

Jakie macie plany na długi weekend?

Tagi: Gry Jon Bernthal