Pogoda
25.08.2020 16:40

Puzzle Wiedźmin, Cyberpunk, DOOM, Fallout, Assassin’s Creed i Dying Light. Dacie radę ułożyć 1000 elementów?

Puzzle z grafikami z gier Wiedźmin, Cyberpunk 2077 i Fallout. Jeśli spędziliście długie godziny grając(lub zamierzacie to zrobić w przypadku tytułów, które nie miały jeszcze premiery), możecie wrócić do szczęśliwych chwil układając unikatowe puzzle z 1000 elementów. Tutaj nie da się zrobić speedruna.

Good Loot Puzzle
foto: materiały prasowe Cenegi

Good Loot Puzzle to nowa seria gadżetów związanych z popularnymi grami. Układanie unikalnych, specjalnie przygotowanych grafik z hołubionych tytułów może okazać się tak wciągające, że na kilka wieczorów całkowicie odciągnie od monitora.

Puzzle można układać zarówno w trybie jednoosobowym, jak i w multi, przy czym – przynajmniej teoretycznie – nie ma górnego limitu dla osób, które chcą uczestniczyć w kooperacji. Przy 1000 elementów do ułożenia pomoc jest nawet wskazana.

Metallica
Metallica
Przeczytaj także Puzzle z okładkami płyt Metalliki. Taka układanka spodoba się nie tylko dzieciom

W serii, która w sprzedaży znajdzie się 10 września 2020, znalazły się grafiki stworzone specjalnie dla Good Loot Puzzle. W zestawie znajduje się także plakat, którym można się sugerować tworząc na blacie arcydzieło. A to nie koniec niespodzianek przygotowanych przez Good Loot.

good_loot_puzzle_03

Good Loot Puzzle z Wiedźminnem, Cyberpunkiem 2077, Falloutem i DOOM-em. 1000 elementów, plakat i woreczek z logo

W pierwszym rzucie w Good Loot Puzzle znajdzie się 9 zestawów z gier, które są ogromnymi hitami lub na takie się zapowiadają. Gracze będą mogli wybierać spośród następujących kompletów.

  • Assassin’s Creed Valhalla
  • Cyberpunk 2077
  • Dishonored 2
  • DOOM Eternal
  • Dying Light
  • Dying Light 2
  • Fallout 4
  • Wiedźmin 3: Dziki Gon
  • Wiedźmin 3: Dziki Gon – Gwint
good_loot_puzzle_02

Po ułożeniu puzzle zajmować będą przestrzeń 68x48 cm, dokładnie takiej wielkości jest dołączony do zestawu plakat. W efektownym pudełku (zaprojektowanym, żeby idealnie pasował do rozmiarem do pudełek gier), znajdziemy jeszcze bawełniany, sznurowany worek z nadrukiem, do przechowywania puzzli. Cena za komplet to 79,90 zł.

Zobacz także: Iron Maiden, Slayer, Judas Priest i inni wydali własne kolekcje puzzli 

Co wolicie?