Puzzle Wiedźmin, Cyberpunk, DOOM, Fallout, Assassin’s Creed i Dying Light. Dacie radę ułożyć 1000 elementów?

25.08.2020 16:40
Puzzle Wiedźmin, Cyberpunk, DOOM, Fallout, Assassin’s Creed i Dying Light. Dacie radę ułożyć 1000 elementów? Fot. materiały prasowe Cenegi

Puzzle z grafikami z gier Wiedźmin, Cyberpunk 2077 i Fallout. Jeśli spędziliście długie godziny grając(lub zamierzacie to zrobić w przypadku tytułów, które nie miały jeszcze premiery), możecie wrócić do szczęśliwych chwil układając unikatowe puzzle z 1000 elementów. Tutaj nie da się zrobić speedruna.

Good Loot Puzzle to nowa seria gadżetów związanych z popularnymi grami. Układanie unikalnych, specjalnie przygotowanych grafik z hołubionych tytułów może okazać się tak wciągające, że na kilka wieczorów całkowicie odciągnie od monitora.

Puzzle można układać zarówno w trybie jednoosobowym, jak i w multi, przy czym – przynajmniej teoretycznie – nie ma górnego limitu dla osób, które chcą uczestniczyć w kooperacji. Przy 1000 elementów do ułożenia pomoc jest nawet wskazana.

Przeczytaj także

W serii, która w sprzedaży znajdzie się 10 września 2020, znalazły się grafiki stworzone specjalnie dla Good Loot Puzzle. W zestawie znajduje się także plakat, którym można się sugerować tworząc na blacie arcydzieło. A to nie koniec niespodzianek przygotowanych przez Good Loot.

good_loot_puzzle_03 Fot. foto: materiały prasowe Cenegi

Good Loot Puzzle z Wiedźminnem, Cyberpunkiem 2077, Falloutem i DOOM-em. 1000 elementów, plakat i woreczek z logo

W pierwszym rzucie w Good Loot Puzzle znajdzie się 9 zestawów z gier, które są ogromnymi hitami lub na takie się zapowiadają. Gracze będą mogli wybierać spośród następujących kompletów.

  • Assassin’s Creed Valhalla
  • Cyberpunk 2077
  • Dishonored 2
  • DOOM Eternal
  • Dying Light
  • Dying Light 2
  • Fallout 4
  • Wiedźmin 3: Dziki Gon
  • Wiedźmin 3: Dziki Gon – Gwint
good_loot_puzzle_02 Fot. foto: materiały prasowe Cenegi

Po ułożeniu puzzle zajmować będą przestrzeń 68x48 cm, dokładnie takiej wielkości jest dołączony do zestawu plakat. W efektownym pudełku (zaprojektowanym, żeby idealnie pasował do rozmiarem do pudełek gier), znajdziemy jeszcze bawełniany, sznurowany worek z nadrukiem, do przechowywania puzzli. Cena za komplet to 79,90 zł.

Zobacz także: Iron Maiden, Slayer, Judas Priest i inni wydali własne kolekcje puzzli 

Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.