Pytanie o Andrzeja Dudę w "Milionerach" za ponad 20 tys zł. Uczestniczka poległa

09.02.2021 13:12
Andrzej Duda Fot. Krzysztof Radzki/East News

W "Milionerach" w Danii padło pytanie dotyczące Andrzeja Dudy. Uczestniczka nie znała prawidłowej odpowiedzi.

Popularny teleturniej Milionerzy emitowany jest w ponad 100 krajach. Zasady są proste - spośród 6 osób poprzez rundę kto pierwszy, ten lepszy wyłaniana jest jedna osoba, która może zdobyć milion złotych, jeśli prawidłowo odpowie na 12 pytań. W ostatnim odcinku duńskiej edycji nie zabrakło polskiego akcentu. Jak brzmiało pytanie?

Polecamy

Pytanie o Andrzeja Dudę w "Milionerach" za ponad 20 tys zł. Uczestniczka poległa

Weterynarz Rebeka z Soborg dotarła do 9 pytania za ponad 20 tys złotych dotyczącego Andrzeja Dudy. Kobieta musiała odpowiedzieć, prezydentem którego państwa jest Duda - Czech, Polski, Estonii czy Chorwacji.

Uczestniczka miała problem z tym zagadnieniem i zdecydowała się sięgnąć po koło ratunkowe. Zadzwoniła do swojego ojca, który doradził jej, by wybrała Czechy. Przez tę decyzję przegrała i zakończyła grę z 5 tysiącami koron, czyli około 3 tysięcy złotych. 

Polecamy

Jak podaje wp.pl, w poprzednich latach również w polskiej edycji pojawiło się pytanie o Andrzej Dudę. Pytanie brzmiało: "Prezydent z charakterystycznym dołkiem w brodzie to...". Oprócz Andrzeja Dudy uczestnik miał do wyboru Bronisława Komorowskiego, Aleksandra Kwaśniewskiego i Lecha Wałęsę. Wybrał prawidłową opcję.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.