Pytanie o epidemię za 40 tys. złotych w "Milionerach". Znalibyście odpowiedź?

12.04.2022 15:40
Milionerzy Fot. Mateusz Jagielski/East News

Wygralibyście 40 tysięcy złotych, gdybyście w programie "Milionerzy" usłyszeli pytanie dotyczące powieści "Miłość w czasach zarazy"?

Każdy z widzów programu "Milionerzy" lubi się zastanawiać, czy dałby radę odpowiedzieć na wszystkie pytania i wygrać główną nagrodę - czyli milion złotych. W ostatnim odcinku padło pytanie dotyczące epidemii warte 40 tysięcy złotych. Niestety uczestniczka, Gabriela Chojecka z Rzeszowa, poległa na tym zagadnieniu.

Polecamy

Milionerzy: Pytanie dotyczące epidemii za 40 tysięcy zł

Uczestniczka usłyszała pytanie dotyczące powieści "Miłość w czasach zarazy" i miała spore problemy ze wskazaniem prawidłowej odpowiedzi:

Uczestniczka przyznała, że nie czytała tej powieści i chociaż rozważała skorzystanie z pomocy publiczności, to zdecydowała się sama odpowiedzieć. Wybrała opcję A., która była złą odpowiedzią. W powieści "Miłość w czasach zarazy" wydarzenia rozgrywają się podczas epidemii cholery. Uczestniczka zakończyła grę tylko z 1 tys. zł wygrany.

Polecamy

W teleturnieju "Milionerzy" spośród 6 osób poprzez rundę kto pierwszy, ten lepszy wyłaniana jest jedna osoba, która może zdobyć milion złotych, jeśli dobrze odpowie na 12 pytań.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.