Pytanie o kabanosy w "Milionerach". Wygralibyście 10 tysięcy złotych?

24.03.2021 13:18
Milionerzy Fot. VIPHOTO/East News

W "Milionerach" padło pytanie o kabanosy za 10 tysięcy złotych. Uczestnik znał dobrą odpowiedź, a Ty dałbyś sobie radę?

"Milionerzy" nadal cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Widzowie chętnie oglądają zmagania uczestników, którzy muszą odpowiedzieć na pytania z przeróżnych dziedzin. Główną nagrodą jest milion złotych, które nie tak łatwo zdobyć, bo pytania są naprawdę trudne. Czasami dotyczą rzeczy, z którymi mamy na co dzień do czynienia, ale okazuje się, że jeszcze wiele nie wiemy. Sprawdźcie, czy dalibyście radę odpowiedzieć na pytanie dotyczące... kabanosów.

Polecamy

"Milionerzy": Pytanie o kabanosy za 10 tysięcy złotych

Uczestnik Łukasz Basa pracuje jako policjant. W programie "Milionerzy" usłyszał nietypowe pytanie warte 10 tysięcy złotych. Dotyczyło ono kabanosów. Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, skąd taka nazwa? Uczestnik został właśnie o to zapytany:

Po niedługim zastanowieniu uczestnik wybrał opcję b) wieprzak i była to dobra wiadomość, dzięki czemu Łukasz Basa zdobył 10 tysięcy złotych i przeszedł do kolejnego pytania.

W teleturnieju "Milionerzy" nie brakuje pytań ze świata muzyki czy filmu. Dotychczas prowadzący Hubert Urbański pytał m.in. o gatunek indie, serial "Gra o Tron" czy instrumenty dęte drewniane.

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.