QUIZ: Rozpoznaj po screenie kultowe gry z lat 90.

Jakub Gańko
11.05.2017 14:28
QUIZ: Rozpoznaj po screenie kultowe gry z lat 90. Fot. materiały prasowe

Uważasz się za specjalistę od gier komputerowych? Przekonajmy się!

Lata dziewięćdziesiąte ubiegłego wieku to okres rozkwitu komputerowej rozrywki. Z książkami rywalizowały o nasz wolny czas równie wciągające przygodówki, kino drżało ze strachu przed interaktywnymi filmami, a nieprzespane noce zarwane nad strategiami czasu rzeczywistego były na porządku dziennym.

Te czasy już nie wrócą - dzisiejsze gry wyglądają już w większości zupełnie inaczej. Jedni się z tego cieszą, inni nie potrafią się pogodzić ze zmianami. Jednak nawet powrót do starych produkcji często bywa rozczarowujący. Gry, które zapamiętaliśmy jako piękne wspomnienia, okazują się rozpikselowanymi koszmarami odstającymi zupełnie od dzisiejszych standardów.

W naszym quizie jesteście jednak bezpieczni - nie będziemy psuć Waszych wspomnień. Zamiast tego je przetestujemy! Czy jesteście w stanie rozpoznać po screenach swoje ulubione komputerowe produkcje z lat dziewięćdziesiątych?

Rozwiąż quiz

Z jakiej gry pochodzi ten screen?

redalert Fot. foto: screen z gry

Z jakiej gry pochodzi ten screen?

Polecamy także nasz quiz o grach na ośmiobitowce oraz zestawienie gier z lat 90., przy których zarywaliśmy noce.

Jakub Gańko Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.