Quebonafide powraca w nowym klipie z Januszem Chabiorem. Raper odpowiada na krytykę Fabijańskiego [WIDEO]

01.04.2020 13:28
Quebonafide powraca w nowym klipie z Januszem Chabiorem. Raper odpowiada na krytykę Fabijańskiego [WIDEO] Fot. PAWEL SKRABA/REPORTER/East News

Quebonafide wydał nowy klip do singla "SZUBIENICAPESTYCYDYBROŃ", w którym nawiązuje do Truman Show, parodiuje talk-show znanego polskiego dziennikarza, a także odpowiada na krytykę Sebastiana Fabijańskiego.

Na nowy album Quebo trzeba było całkiem długo poczekać. Raper prowadził nietypową kampanię marketingową, zmieniając swój wizerunek o 180 stopni. Widziane przez ostatnie kilka miesięcy niebieskie polo idzie jednak w odstawkę w nowym klipie do kawałka "SZUBIENICAPESTYCYDYBROŃ". Quebonafide powraca do drogich ciuchów i zdziera makijaż ukrywający tatuaże, a jednocześnie zaskakuje, prezentując się w bardziej popowej wersji.

Nowy singiel Quebonafide

I chociaż muzycznie jest spokojniej, a tekst ma bardziej pozytywny wydźwięk, niż poprzednie dokonania rapera, to Quebo pokazuje, że nie stracił pazura. Drugą zwrotkę otwierają bowiem wersy skierowane w stronę środowiska rapowego, a także Sebastiana Fabijańskiego.

Aktor niedawno stwierdził w rozmowie z WeszłoFM, że utwory pokroju "Candy" (popowy hit autorstwa Quebo) są "sztuczne". Raper odpowiedział Fabijańskiemu: "Słowo sukces sprawia, że chciałby cię zabić każdy; Raperzy rozumiem, ale k**** Fabijański?!".

Przeczytaj także

Oprócz tego w nowym klipie Quebonafide pojawiają się nawiązania do jego wystąpień w popularnej polskiej telewizji - w rolę prowadzącego programu wcielił się występujący gościnnie Janusz Chabior. Zobaczcie wideo do "SZUBIENICAPESTYCYDYBROŃ":

Utwór zwiastuje "japońską edycję" nowego albumu Quebo, "ROMANTIC PSYCHO". Przedpremierowo krążek można zamówić na oficjalnej stronie queshop.pl.

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.