Quiz: Czy rozpoznasz pojazdy ze znanych bajek?

Aleksandra Kopka
12.05.2017 15:51
Quiz: Czy rozpoznasz pojazdy ze znanych bajek? Fot. kadr z wideo

Motoryzacja obok tematu zombie, piratów czy psychologii jest często wykorzystywana na dużym i małym ekranie. Sprawdź w naszym quizie, jak dobrze znasz pojazdy z popularnych bajek.

Pamiętacie ten moment, gdy jedyne bajki którym za granicą zachwycali się inni, u nas były dostępne tylko na kanale niemieckojęzycznym? W polskiej telewizji leciał Reksio na przemian z Bolkiem i Lolkiem. W późniejszych czasach dołączył do niego Listonosz Patt rozwożący przesyłki w małym miasteczku.

Były też Baltazar Gąbka, któremu po piętach deptał tajemniczy, okryty w czarny płaszcz szpieg w Krainy Deszczowców. Możemy pokusić się o przytoczenie również Pana Gadżeta i jego szpiegowskich wynalazków. Wielu pewnie pamięta jak wyciągał ręce by pozbyć się bomby na chwilę przed wybuchem.

Ostatnimi czasy samochody wdarły się na ekrany kin za sprawą filmu „Auta” oraz „Auta 2”. Grupa przyjaciół na czterech kółkach zmaga się z życiem codziennym tworząc przy tym zabawne sytuacje. Obecnie jesteśmy przed premierą trzeciej części tego kasowego przeboju od studia Pixar. Premierę filmu zaplanowano na 16 czerwca 2017 roku. Polecamy obejrzeć go w wersji 3d. Niesamowite wrażenia gwarantowane.

Jeśli pamiętacie stare bajki, oraz te trochę nowsze sprawdźcie się w naszym quizie. Ostrzegamy, kilka pytań jest podchwytliwych ;)

Rozwiąż quiz

Z której bajki jest ten pojazd?

quiz bajki 1 Fot. foto: kadr z wideo

Z której bajki jest ten pojazd?

Proste? Zobaczcie inne quizy, które dla was przygotowaliśmy. Jesteś mistrzem seriali z czasów PRL? Ten quiz dla ciebie. Dla miłośników starych gier mamy quiz z takimi hitami jak Tomb Rider.

Aleksandra Kopka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.