Quiz: Dopasuj felgi do samochodu

Aleksandra Kopka
09.06.2017 19:30
Quiz: Dopasuj felgi do samochodu Fot. Artur BARBAROWSKI/ East News

Cenisz sobie świetny efekt wizualny swojego samochodu? Ten nie obejdzie się bez dobrej felgi, dlatego sprawdź swoją wiedzę na ten temat w naszym teście.

Wszystkich fanów motoryzacji łączy jedno, kochają swoje samochody. Co oznacza, że poświęcają im każdą wolną chwilę. Niektórzy ograniczają się tylko do sezonowych przeglądów, podczas gdy inni pompują dużą kasę w efekt wizualny czterech kółek.

Samochody są różne. Jedne mają nas dowozić z punktu A do punktu B bez żadnej awarii. Kolejne są autami rodzinnymi przystosowanymi do przewozu wózka, roweru oraz psa. Są też samochody, które na drogi wyjeżdżają tylko w weekendy i to przeważnie na zorganizowane zloty.

Jednak mamy pewność, że żadne z powyższych samochodów nie wyjedzie bez felg. Wybór tych uzależniony jest od stanu portfela właściciela lub jego gustu. Felgi mogą być skręcane ręcznie i kosztować majątek, ale przeważnie kupujemy takie, które zbytnio nie nadszarpną naszego budżetu.

Z tej okazji wpadliśmy na ciekawy pomysł i stworzyliśmy specjalny quiz, w którym waszym zadaniem będzie dopasować felgę widniejącą na obrazku do samochodu. Powodzenia!

Rozwiąż quiz

Do jakiego samochodu pasuje ta felga?

felga 1 Fot. foto: Jewel Samad/East News

Do jakiego samochodu pasuje ta felga?

Aleksandra Kopka Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.