Quiz: Sprawdź czy dopasujesz światła do odpowiednich modeli samochodów?

Aleksandra Kopka
22.05.2017 16:22
Quiz: Sprawdź czy dopasujesz światła do odpowiednich modeli samochodów? Fot. wikipedia/Corvetteec6r

BMW, Mercedes-Benz a może Toyota? Sprawdź swoją wiedzę na temat samochodów i dopasuj odpowiednie lampy do modeli aut.

Xenony czy Bi-Xenony? W tym quizie to nie ma znaczenia. Liczy się tylko wasza spostrzegawczość. Przedstawiamy wam wyjątkowy quiz, w którym nie będziemy was pytać o znajomość silników. Nie padnie pytanie o ilość drzwi w danym modelu, lub co oznacza skrót na tylnej klapie. Tym razem sprawdzimy wasza wiedze na temat lamp samochodowych, a konkretnie czy będziecie w stanie dopasować je do danego modelu.

Miłośnicy motoryzacji nie powinni mieć problemów ze wskazaniem właściwych. Choć zawarliśmy w nim kilka podchwytliwych zdjęć. Samochody przechodzą lifting, a pierwsze co się zmienia to właśnie kształt bądź wygląd lamp. Tylko wprawne oka fana czterech kół dostrzegą minimalne zmiany.

Rozwiąż quiz

Quiz: Sprawdź czy dopasujesz światła do odpowiednich modeli samochodów?

1 Fot. foto: Maciek Zajdler/ East News

Quiz: Sprawdź czy dopasujesz światła do odpowiednich modeli samochodów?

Sprawdźcie się w naszym quizie i dopasujcie wszystkie lampy do odpowiednich modeli samochodów. Jeśli ten będzie dla was za prosty, zapraszamy do przetestowania swojej wiedzy na temat torów wyścigowych na świecie.

Aleksandra Kopka Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.