Rabin odnalazł w Biblii zapowiedź koronawirusa z Chin. Przerażająca przepowiednia

05.02.2020 16:03
Rabin odnalazł w Biblii zapowiedź koronawirusa z Chin. Przerażająca przepowiednia Fot. Kadr z wideo

Rabin Matityahu Glazerson od lat znajduje "tajne wiadomości od Boga" w Biblii. Duchowny twierdzi, że znalazł w Torze specjalny kod, który zapowiada nadchodzące wydarzenia.

Rabin Matityahu Glazerson po raz kolejny odnalazł w Biblii starożytną przepowiednię dotyczącą obecnych czasów. Sprawdź, co święta księga mówi o koronawirusie!

Biblijne przepowiednie: Tajne wiadomości od Boga

Według Glazersona, dzięki znajomości kodu można poznać przyszłość świata i odczytać zawarte w Starym Testamencie przepowiednie. Uczony twierdzi, że Tora zawiera informacje na temat zdarzeń które miały miejsce tysiące lat po jej napisaniu.

Czy w Bibli przepowiedziano koronawirus?

Przepowiednie odkryte przez rabina dotyczą również koronawirusa. Tajny kod znajduje się podobno w Księdze Kapłańskiej.

Przeczytaj także

"The Jerusalem Post" opisał szczegółowo teorię rabina Matityahu Glazersona, który twierdzi, że zapowiedź obecnej epidemii koronawirusa pojawia się w Biblii.
Rabin Matityahu Glazerson stworzył specjalne wideo, w którym pokazuje, że koronawirus został zapowiedziany w Torze. Jednak aby zrozumieć tajemnicze przepowiednie, trzeba poznać tajemny kod Biblii:

W Księdze Kapłańskiej, a dokładniej w rozdziale mówiącym o tym czego nie wolno jeść, znajduje się starożytna przepowiednia.
Rabin stwierdza, że według jego badań tajemniczy kod mówi, że epidemia miała swój początek w spożyciu, któregoś z zakazanych zwierząt: szczura, węża, nietoperza, ryby lub młodego wilka. Uczony wskazuje także, że w tym fragmencie księgi pojawia się słowo "Sini" mogące oznaczać Chiny.

Mamy to wszystko dokładnie przedstawione w części Tory, która mówi o rzeczach, których nie wolno jeść. Oddzieliłem dla was rzeczy nieczyste, wtedy będziecie dla mnie świętym ludem

 - twierdzi badacz
Kolejny fragment przepowiedni pojawia się w wersetach mówiących o zakazie spożywania "kończyny żyjącego zwierzęcia", a jak wiadomo,w Chinach spożywanie zwierząt żywcem jest bardzo popularne.

Odkrywanie tego jest niesamowite! Koronawirus, Chiny i kończyna żyjącego stworzenia: efektem jest to, co widzimy teraz

– podsumowuje swoje odkrycie Glazerson.

Kim jest rabin Matityahu Glazerson?

Słynny duchowny urodził się w Izraelu. Studiował nauki rabinackie na uczelni "Medrashiat Noam in Pardes Chana" oraz na różnych innych Yeshiwach. Rabin Matityahu Glazerson jest autorem ponad 30 książek, które zostały przetłumaczone na języki: rosyjski, francuski, hiszpański i angielski. Pisał artykuły dla gazet na temat gematrii. W Polsce ukazała się książka Glazerson’a "Muzyka i kabała".

Zobacz również: Przesyłki z AliExpress: zamawiać czy nie? GIS, Ministerstwo Zdrowia i Poczta Polska wypowiedziały się w sprawie

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.