Rafał Brzozowski będzie reprezentować Polskę na Eurowizji 2021. Internauci: „TVP chyba pomyliło Eurowizję z Sylwestrem”

12.03.2021 15:23
Rafał Brzozowski Fot. Tadeusz Wypych/REPORTER/East News

Rafał Brzozowski reprezentantem Polski na Eurowizji 2021. Jak brzmi utwór "The Ride"?

W piątkowym programie Pytanie na Śniadanie ogłoszono, że Polskę na konkursie Eurowizji będzie reprezentował Rafał Brzozowski z piosenką "The Ride". Jak brzmi ten utwór i czy ma szansę na wysokie miejsce na konkursie?

Polecamy

Rafał Brzozowski będzie reprezentować Polskę na Eurowizji 2021. Posłuchaj utworu "The Ride" [WIDEO]

Wokalista Rafał Brzozowski został wybrany wewnętrznie przez Telewizję Polską. Na konkurs pojedzie z piosenką "The Ride", którego premiera odbyła się w piątkowym programie Pytanie na Śniadanie. Do utworu powstał teledysk nakręcony w warszawskim Muzeum Neonów. Posłuchajcie, jak brzmi utwór, który zostanie zaprezentowany w Rotterdamie.

Patrząc na komentarze pod nagraniem, internauci nie są zachwyceni wyborem Brzozowskiego. Wiele osób zwraca uwagę na fakt, że wokalista został wybrany przez TVP, a nie przez widzów w ramach konkursu. Co więcej, artysta prowadzi w TVP 1 program „Jaka to Melodia”, więc pojawiły się głosy, że „telewizja wybrała swojego pupila”.

Pod wideo możemy przeczytać: „TVP chyba pomyliło Eurowizję z Sylwestrem” czy „Pop na najniższym poziomie”, „Przecież jakby zamienić wokal z angielskiego na polski, wyjdzie disco polo”.

Polecamy

Eurowizja 2021: kiedy i gdzie się odbędzie konkurs?

Eurowizja 2021 odbędzie się w Rotterdamie w dniach 18-22 maja 2021. Holandia miała być gospodarzem konkursu w 2020, ale z powodu pandemii impreza została odwołana. Rok temu nasz kraj miała reprezentować Alicja Szemplińska. W 2019 roku Eurowizję wygrał Duncan Laurence z Holandii.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.