Rambo kontra Terminator w nowym, krwawym i brutalnym zwiastunie Mortal Kombat 11: Ultimate

Sergiusz Kurczuk
23.10.2020 13:48
Mortal Kombat 11 Ultimate |undefined Fot. materiały promocyjne/Mortal Kombat/NetherRealm Studios[

Mortal Kombat 11: Ultimate wprowadza do znanej serii bijatyk nową grywalną postać ze świata popkultury - Rambo. Nowy zwiastun prezentuje zdolności bohatera granego przez Sylvestra Stallone'a.

Czy istnieją więksi twardziele w historii kina akcji niż Rambo i Terminator? Dzięki edycji Mortal Kombat 11: Ultimate, gracze będą mogli przeprowadzić walkę pomiędzy śmiertelnie niebezpiecznym komandosem i morderczą maszyną z przyszłości.

Mortal Kombat 11: Ultimate - Rambo kontra Terminator w nowym zwiastunie

O tym, że John Rambo będzie kolejną grywalną postacią nowego wydania jedenastej części słynnej serii bijatyk, pisaliśmy przy okazji ostatniego zwiastuna wersji Ultimate. Wtedy mogliśmy jednak zobaczyć tylko cutscenkę, przedstawiającą postać, w którą przez lata wcielał się Sylvester Stallone.

Przeczytaj także

W nowym zwiastunie twórcy Mortal Kombat 11: Ultimate pojawia się już gameplay, a konkretniej jego fragmenty, w których możemy zobaczyć, na co stać grową wersję Rambo. Podpowiadamy, że nie w niczym nie ustępuje filmowej wersji. Wręcz przeciwnie - w świecie Mortal Kombat stał się jeszcze bardziej skuteczny w eliminowaniu wrogów.

Przeczytaj także

Opis trailera mówi zresztą sam za siebie.

To nie ty polujesz na Rambo... To on poluje na ciebie.

W zwiastunie zaprezentowano chyba wszystkie możliwe ciosy, które można wykonać, podczas rozgrywki Johnem Rambo, łącznie z niezwykle brutalnym Fatality. Podczas walki weteran wojenny nie tylko stosuje ciosy w walce wręcz, ale posługuje się też innym orężem - nożem taktycznym, ikonicznym łukiem, bronią palną różnego kalibru, a także materiałami wybuchowymi i zastawianymi przez siebie pułapkami, które można aktywować odpowiednią kombinacją przycisków pada.

Przeczytaj także

W zwiastunie możemy zobaczyć, jak Rambo walczy z trzema przeciwnikami. Jednym z nich jest Terminator. Fani filmów z lat 80. i 90. w których królowali napakowani testosteronem twardziele będą w siódmym niebie. Warto też zaznaczyć, że głosu cyfrowemu odpowiednikowi Rambo użyczył sam Sylvester Stallone, a w przerywnikach filmowych pojawia się wiele odniesień do kinowej serii o byłym żołnierzu.

Przeczytaj także

Mortal Kombat 11: Ultimate - kiedy premiera?

W wersji Ultimate gracze oprócz podstawowego Mortal Kombat 11 będą mieli do dyspozycji dodatki Aftermath, Kombat Pack 1 i Kombat Pack 2, obejmujące nowe kampanie, plansze, postacie, a także dodatkowe skórki. Rambo można również dostać kupując osobno Kombat Pack, który oprócz kinowego bohatera zawiera Mileenę, Tarkatana oraz Raina. Gra jest dostępna na PC, Nintendo Switch, PlayStation 4 i Xbox One. Wraz z pojawieniem się konsol nowej generacji posiadacze gry na starsze modele urządzeń będą mogli za darmo upgradować tytuł i grać w niego na PlayStation 5 i Xbox X lub S.

Przeczytaj także

 

Zobacz też: Mortal Kombat 11: Aftermath – afrodyzjak w dwóch połówkach [RECENZJA]

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.