Pogoda
13.07.2020 11:29

Raper z Altanty, Marlo zginął w wieku 30 lat

Rudolph Johnson, młody raper z Atlanty, występujący pod pseudonimem Lil’ Marlo, zginął w wieku 30 lat.

Raper z Altanty, Marlo zginął w wieku 30 lat
fot. Instagram LilMarlo_1

Rudolph Johnson to obiecujący początkujący raper, pochodzący z Atlanty. W ciągu kilku ostatnich lat występował pod wieloma różnymi pseudonimami – Marlo, Lil’ Marlo, Young Rudy i Rude. W tym czasie wydał pięć EPek. Na ostatniej, wypuszczonej w 2020 roku – „1st and 3rd” zaprosił wielu gości, dobrze znanych w środowisku muzycznym, m.in Future’a, Young Thuga czy Gucciego Mane’a.

Od 2017 roku Johnson współpracował z wytwórnią Quality Control Music, która reprezentuje także takich muzyków, jak Migos, czy Lil Yachty.

Fortnite
Fortnite
Przeczytaj także Z powodu Black Lives Matter z Fortnite usunięto wszystkie radiowozy

Zabójstwo muzyka

Raper zginął w nocy z soboty na niedzielę, zastrzelony przez nieznanych sprawców podczas powrotu do domu autostradą I-285. Jak wynika z raportu lokalnej policji,  ok. 23.30 odnaleziono rozbity samochód, a w nim ciało trzydziestoletniego mężczyzny z wyraźnymi ranami postrzałowymi. Śledczy poszukują sprawców morderstwa.

Śmierć muzyka wpisuje się w postępujący problem ze zbrodniami z użyciem broni w Atlancie, które zaogniają się w ostatnich kilku tygodniach. Jak podaje The New York Times, w swoim artykule poświęconym Marlo, mężczyzna przez całe życie wychowywał się w podobnych warunkach.

Najbogatsi muzycy według Forbes
Najbogatsi muzycy według Forbes
Przeczytaj także Oto muzycy, którzy zarobili najwięcej w 2019 roku. Na liście są rockowi artyści

Lil Yachty opłakuje przyjaciela

Jego śmierć opłakiwana jest przez członków rodziny, przyjaciół oraz osoby, z którymi współpracował. Raper Lil Yachty poinformował o śmierci przyjaciela na portalu Instagram, dodając że:

"

„w piątek wieczór pracowaliśmy jeszcze nad wspólnym materiałem”. "

Czytaj także: Syn Lisy Marie Presley, wnuk Elvisa, Benjamin Keough, zmarł w wieku 27 lat.

Tagi: Newsy