Raport Ministerstwa Zdrowia ws. koronawirusa - już ponad 500 osób zarażonych

21.03.2020 20:30
Raport Ministerstwa Zdrowia ws. koronawirusa - już ponad 500 osób zarażonych Fot. shutterstock.com/zdjęcie poglądowe

Ministerstwo Zdrowia podzieliło się na Twitterze liczbą osób zarażonych koronawirusem w Polsce. Według danych resortu, już ponad 500 osób jest zakażonych.

Ministerstwo Zdrowia podsumowało sytuację dotyczącą koronawirusa w Polsce na koniec 21 marca 2020 roku. Według oficjalnych informacji resortu, obecnie w Polsce przebywa prawie 500 osób chorych z powodu SARS Cov-2, a konkretnie 536. Ostatnia aktualizacja ze strony ministerstwa pojawiła się na Twitterze około godziny 20:30.

Raport dobowy dot. zarażeń koronawirusem w Polsce

Poinformowano, że zdiagnozowano 44 nowych przypadków koronawirusa - 20 osób z woj. mazowieckiego, 15 osób z woj. łódzkiego, 5 osób z woj. wielkopolskiego, 2 osób z woj. kujawsko-pomorskiego i po 1 osobie z woj. lubelskiego i świętokrzyskiego.

W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem wynosi obecnie 536. Do rej pory z powodu COVID-19 zmarło 5 osób. Tak natomiast prezentują się dokładne liczby, jeśli chodzi o ilość osób objętych kwarantanną oraz szpitalną opieką:

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.