Red Dead Redemption 2 na PC dostało nagiego moda [WIDEO]

12.11.2019 13:33
Red Dead Redemption 2 na PC dostało nagiego moda [WIDEO] Fot. kadr z wideo YiouTube/ ToughRecoil

Jeśli spędziliście dzieciństwo szukając działającego kodu na nagą Larę Croft w Tomba Raiderze, to mamy dla was zarówno złą, jak i dobrą wiadomość. Seksownej pani archeolog nie można było zobaczyć w goliźnie, można jednak wrócić do marzeń dzięki ciężkiej pracy twórców RDR2.

Jeśli macie Red Dead Redemption 2 w wersji na PC, to być może zainteresuje was wiadomość o modzie, który pozwala eksplorować wszystkie dostępne w grze modele postaci oraz zmieniać je na zawołanie jak rękawiczki.

Wystarczy mała zmiana w pliki .INI, żeby móc zostać w grze kimś zupełnie innym. Gracze błyskawicznie wykorzystali tę możliwość, żeby zacząć grać zupełnie gołymi postaciami.

Przeczytaj także

Modyfikacja daje co prawda możliwość wcielenia się w każdego z bohaterów niezależnych, a nawet w zwierzęta, szybko okazało się jednak, że graczom tylko jedno w głowie. Aczkolwiek trzeba uczciwie powiedzieć, że gdyby nie programiści, to nie mogliby zajmować się w grze popularyzacją naturyzmu.

Red Dead Redemption 2 z gołym modem. Twórcy gry dopracowali anatomicznie modele

Red Dead Redemption 2 to gra rozbudowana, w której umieszczono naprawdę dużo treści. Świat przedstawiony zaludniają postaci niezależne. Rockstar starał się, żeby były zróżnicowane, co wpływa na odczuwany przez graczy realizm.

Łącznie przygotowano więc kilka tysięcy różnych modeli. Mod Lenny's Simple Trainer pozwala przymierzyć każdy z nich.

Okazało się, że tyle wystarczy, żeby móc grać w Red Dead Redemtpion 2 całkowicie gołą postacią. Jej model został przygotowany, i to z dużą dbałością o szczegóły, przez Rockstara, wystarczyło więc tylko wskazać jego nazwę w pliku konfiguracyjnym.

W praktyce goła gra w RDR2 wygląda następująco. Przypominamy, że ze względu na pokazywanie modeli odzwierciedlających dokładnie kobiecą anatomię przycisk „play” powinien być używany tylko przez ludzi dorosłych i dojrzałych, a nie przez nastolatki szukające cnej podniety.

Jeśli sami chcielibyście zasmakować tekstylnej wolności w Red Dead Redemption 2, to wystarczy pobrać i wgrać do katalogu gry mod Lenny's Simple Trainer. Trzeba tylko pamiętać, żeby nie zapuszczać się z nim do rozgrywek internetowych, gdyż grozi za to natychmiastowy ban konta.

Zobacz także: W Red Dead Redemption 2 można pobić Polaka 

Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.