Red Dead Redemption 2 zakazane w Australii. To bardzo dobra wiadomość dla fanów gry

24.09.2019 10:00
Red Dead Redemption 2 zakazane w Australii. To bardzo dobra wiadomość dla fanów gry Fot. materiały prasowe: take two

Jeszcze nigdy informacja o tym, że jakaś gra została gdzieś zakazana, nie przyniosła graczom tyle radości.

Australian Classification Board zdecydował się zakazać sprzedaży nowej gry od Rockstara. Agencja oceniła grę na zbyt agresywną w stosunku do przyjętych w rankingu norm. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że RDR 2 na PlayStation 4 i Xboksa One jest dostępny w tym kraju od dobrych kilku miesięcy. Ta informacja może świadczyć tylko o jednym - w ciągu najbliższych dni/tygodni/miesięcy możemy spodziewać się zapowiedzi premiery "Red Dead Redemption 2" na komputery osobiste.

Przeczytaj także

Red Dead Redemption 2 trafi na PC

"Red Dead Redemption 2" został odrzucony przez Australian Classification Board 20 sierpnia. Wtedy informowaliśmy, że gra nosiła tajemniczy podtytuł "Bonair". Według mediów mógł to być dodatek do pełnej wersji gry, jednak teraz otrzymaliśmy wyjaśnienie, że za tym tytułem kryło się po prostu "RDR 2".

Niedawno do sieci trafiła stworzona przez Rockstar platforma, która upraszcza granie w ich tytuły na komputerach osobistych. W ramach promocji aplikacji fani otrzymali darmowe "GTA: San Andreas". Rockstar Games Launcher ma za celu ułatwić graczom dostęp do kolekcji gier od Rockstara. Wydaje się, że idealny moment na start tego typu aplikacji to kilka dni przed wydaniem dużego tytułu na PC. A fani marzą o komputerowym "RDR 2" od wielu miesięcy.

Jesteście gotowi na powrót do świata Red Deada? Tym razem z klawiaturą i myszką?

Zobacza także:  Czy "Red Dead Redemption" trafi niedługo na PC?

Kacper Peresada Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.