Refused z nowym kawałkiem promującym Cyberpunk 2077

23.08.2019 14:39
Refused z nowym kawałkiem promującym Cyberpunk 2077 Fot. źródło: materiały prasowe

Naprawdę trudno będzie nam wytrzymać do kwietnia przyszłego roku, gdy premierę ma mieć najnowszy tytuł CD Projekt Red.

REDzi co chwilą wypuszczają do sieci kolejne informacje swoim tytule. A media na całym świecie nie próżnują i starają się dokopać do kolejnych przecieków. Tworząc przy okazji kolejne plotki.

Fani są dosłownie zalewani domysłami, informacjami i fejkami napływającymi z całego globu.

Szaleństwo, które otacza Cyberpunka jest jednak zrozumiałe. Niezbyt często jedna z najpopularniejszych firm gamingowych na świecie wydaje całkiem nowe IP, w którym istotną rolę gra jeden z największych ulubieńców internetu.

30 sierpnia o godzinie 20:00 będziemy mogli na reszcie zobaczyć gameplay z tytułu. Zanim to jednak nastąpi, możemy posłuchać trochę dobrej muzyki.

Przeczytaj także

Refused z nowym utworem dla Cyberpunk 2077

Refused to legendarny szwedzki zespół hardcore'owy, który w nowej grze Cd Projekt wcieli się w rolę punk rockowej grupy SAMURAI. Jej wokalistą jest Johnny Silverhand, czyli postać, która zagra Keanu Reeves.

W trailerach do gry fani zauważyli, że protagonista "2077" posiada bluzę i motocykl z logotypem "SAMURAI". Podobno właśnie fakt bycia fanem zespołu zbliży go Silverhanda.

Raczej pewne jest, że twórczość Refused będzie odgrywała szalenie istotną rolę w przyszłorocznym hicie. Warto więc po zapoznaniu się z "SAMURAIEM" sprawdzić jak w oryginale brzmią artyści z Refused, którzy ostatni koncert w Polsce zagrali 4 lata temu. To chyba najwyższy czas na powrót Szwedów do naszego kraju.

Sprawdźcie poniżej najnowszy kawałek "Never Fade Away" i "Chippin", którym twórcy gry podzielili się z nami jakiś czas temu.

Zobacz także: Cyberpunk 2077 gościem Antyradia. „Staramy się dołożyć do pieca tak bardzo, jak to tylko możliwe”

Kacper Peresada Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.