Pogoda
23.08.2019 14:39

Refused z nowym kawałkiem promującym Cyberpunk 2077

Naprawdę trudno będzie nam wytrzymać do kwietnia przyszłego roku, gdy premierę ma mieć najnowszy tytuł CD Projekt Red.

cyberpunk samurai
źródło: materiały prasowe

REDzi co chwilą wypuszczają do sieci kolejne informacje swoim tytule. A media na całym świecie nie próżnują i starają się dokopać do kolejnych przecieków. Tworząc przy okazji kolejne plotki.

Fani są dosłownie zalewani domysłami, informacjami i fejkami napływającymi z całego globu.

Szaleństwo, które otacza Cyberpunka jest jednak zrozumiałe. Niezbyt często jedna z najpopularniejszych firm gamingowych na świecie wydaje całkiem nowe IP, w którym istotną rolę gra jeden z największych ulubieńców internetu.

30 sierpnia o godzinie 20:00 będziemy mogli na reszcie zobaczyć gameplay z tytułu. Zanim to jednak nastąpi, możemy posłuchać trochę dobrej muzyki.

Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077
Przeczytaj także "Cyberpunk 2077" jednak nie będzie miał multiplayera? Są nowe informacje

Refused z nowym utworem dla Cyberpunk 2077

Refused to legendarny szwedzki zespół hardcore'owy, który w nowej grze Cd Projekt wcieli się w rolę punk rockowej grupy SAMURAI. Jej wokalistą jest Johnny Silverhand, czyli postać, która zagra Keanu Reeves.

W trailerach do gry fani zauważyli, że protagonista "2077" posiada bluzę i motocykl z logotypem "SAMURAI". Podobno właśnie fakt bycia fanem zespołu zbliży go Silverhanda.

Raczej pewne jest, że twórczość Refused będzie odgrywała szalenie istotną rolę w przyszłorocznym hicie. Warto więc po zapoznaniu się z "SAMURAIEM" sprawdzić jak w oryginale brzmią artyści z Refused, którzy ostatni koncert w Polsce zagrali 4 lata temu. To chyba najwyższy czas na powrót Szwedów do naszego kraju.

Sprawdźcie poniżej najnowszy kawałek "Never Fade Away" i "Chippin", którym twórcy gry podzielili się z nami jakiś czas temu.

Zobacz także: Cyberpunk 2077 gościem Antyradia. „Staramy się dołożyć do pieca tak bardzo, jak to tylko możliwe”

Tagi: Gry Muzyka Cyberpunk 2077