Pogoda
12.08.2019 14:01

Restauracja proponuje tysiąc dolarów za jedzenie bekonu przez cały dzień

Nigdy nie sądziliśmy, że za jedzenie bekonu można dostawać pieniądze, a co dopiero sprawić, że jest to prawdziwa ścieżka kariery. Pewna restauracja udowodniła jednak, że tak się da.

Bekon
foto: shutterstock.com

Zespół marketingowców z restauracji Farmer Boys żyje w przyszłości - postanowiono bowiem, że ruszą z pierwszym stażem dotyczącym jedzenia bekonu. W ramach najnowszej viralowej kampanii marketingowej firma z Kalifornii postanowiła wybrać jednego szczęśliwego stażystę i zapłacić mu 1000 dolarów za jedzenie bekonu przez 8 godzin.

Jedz bekon przez jeden dzień i dostań 1000 dolarów

W trakcie stażu pracownik będzie próbował większości potraw, w których pojawia się bekon (wśród nich są burgery i sałatki). Po każdym posiłku stażysta będzie musiał ocenić każdy plasterek bekonu, aby ocenić jego smak, stopień wysmażenia i grubość egzemplarza. Na temat tego niecodziennego pomysłu wypowiedział się wiceprezes i szef działu marketingu w Farmer Boys, Larry Rusinko:

"

Uważamy, że opinia klientów i słuchanie ich jest dla nas najważniejsze. Dlatego wierzymy, że zaoferowanie pracy pierwszemu bekonowemu stażyście doda kolejny poziom do naszej filozofii i pomoże nam sprawić, że nasze jedzenie będzie najpyszniejsze w historii. Stażysta nie tylko będzie próbował naszych najpopularniejszych pozycji z menu - planujemy zaprezentować tej osobie również dania, nad którymi obecnie pracujemy. "

10 gwiazd rocka w kuchni
10 gwiazd rocka w kuchni
Przeczytaj także 10 gwiazd rocka w kuchni

Aby zgłosić swoją kandydaturę, aplikanci muszą udostępnić "fajne i angażujące" zdjęcie lub wideo na swoim Instagramie i dodać w opisie #FarmerBoysBaconIntern oraz oznaczyć oficjalny profil Farmer Boys. Wszystkie informacje są dostępne na stronie restauracji.

Rekrutacja jest już otwarta i potrwa do 20 sierpnia 2019 roku. W oficjalnym oświadczeniu prasowym nie ma niestety słowa na temat transportu, więc wierzymy, że transport do restauracji należy zorganizować samemu.

Tagi: News