Restauracja proponuje tysiąc dolarów za jedzenie bekonu przez cały dzień

12.08.2019 14:01
Bekon|undefined Fot. shutterstock.com

Nigdy nie sądziliśmy, że za jedzenie bekonu można dostawać pieniądze, a co dopiero sprawić, że jest to prawdziwa ścieżka kariery. Pewna restauracja udowodniła jednak, że tak się da.

Zespół marketingowców z restauracji Farmer Boys żyje w przyszłości - postanowiono bowiem, że ruszą z pierwszym stażem dotyczącym jedzenia bekonu. W ramach najnowszej viralowej kampanii marketingowej firma z Kalifornii postanowiła wybrać jednego szczęśliwego stażystę i zapłacić mu 1000 dolarów za jedzenie bekonu przez 8 godzin.

Jedz bekon przez jeden dzień i dostań 1000 dolarów

W trakcie stażu pracownik będzie próbował większości potraw, w których pojawia się bekon (wśród nich są burgery i sałatki). Po każdym posiłku stażysta będzie musiał ocenić każdy plasterek bekonu, aby ocenić jego smak, stopień wysmażenia i grubość egzemplarza. Na temat tego niecodziennego pomysłu wypowiedział się wiceprezes i szef działu marketingu w Farmer Boys, Larry Rusinko:

Uważamy, że opinia klientów i słuchanie ich jest dla nas najważniejsze. Dlatego wierzymy, że zaoferowanie pracy pierwszemu bekonowemu stażyście doda kolejny poziom do naszej filozofii i pomoże nam sprawić, że nasze jedzenie będzie najpyszniejsze w historii. Stażysta nie tylko będzie próbował naszych najpopularniejszych pozycji z menu - planujemy zaprezentować tej osobie również dania, nad którymi obecnie pracujemy.

Przeczytaj także

Aby zgłosić swoją kandydaturę, aplikanci muszą udostępnić "fajne i angażujące" zdjęcie lub wideo na swoim Instagramie i dodać w opisie #FarmerBoysBaconIntern oraz oznaczyć oficjalny profil Farmer Boys. Wszystkie informacje są dostępne na stronie restauracji.

Rekrutacja jest już otwarta i potrwa do 20 sierpnia 2019 roku. W oficjalnym oświadczeniu prasowym nie ma niestety słowa na temat transportu, więc wierzymy, że transport do restauracji należy zorganizować samemu.

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.