"Rick i Morty" mają własną wersję gry "Operacja". Będziemy "leczyli" bezdomnego Rubena
Kamil Kacperski
27.02.2019 15:55
"Rick i Morty" mają własną wersję gry "Operacja". Będziemy "leczyli" bezdomnego Rubena Fot. kadr z serialu

Twórcy serialu przygotowali kolejną gratkę dla fanów - tym razem wielbiciele "Ricka i Morty'ego" będą mogli przetestować swoje umiejętności manualne, ponieważ na rynek już niedługo trafi "Operacja", w której pacjentem będzie bezdomny o imieniu Ruben. 

USAopoly, czyli legendarna firma zajmująca się tworzeniem gier planszowych, zapowiedziała, iż niedługo wprowadzi na rynek nową licencjonowaną wersję gry "Operacja". Nikt się jednak nie spodziewał, że motywem przewodnim będzie serial "Rick i Morty", szalenie popularna animacja opowiadająca o przygodach dziadka-geniusza i wnuka-nieudacznika. Naszym pacjentem w tej wersji "Operacji" będzie bezdomny o imieniu Ruben, którego poznaliśmy w odcinku "Anatomy Park" z 1. sezonu "Ricka i Morty'ego".

Operacja w wersji inspirowanej serialem Rick i Morty

Oczywiście sama zabawa nie zmieni się w żaden sposób - zadaniem graczy nadal będzie wyciąganie różnego rodzaju elementów niepożądanych z poszczególnych miejsc anatomicznych naszego pacjenta. Tylko tym razem mężczyzną leżącym na stole operacyjnym będzie jeden z najpopularniejszych bezdomnych w popkulturze, a jego organy zostały zamienione na nazwy parków rozrywki, które pojawiły się w serialu. Znajdziemy zatem m.in. Mózgową Karuzelę, Nawiedzoną Wątrobę, Piratów Trzustki i Pociąg Kości. Uroczo. A tak wygląda sama gra:

ruben Fot. foto: materiały prasowe

Ruben był bohaterem odcinka "Anatomy Park". Tak naprawdę Rick wykorzystywał go do zbudowania w jego wnętrznościach parku rozrywki przypominającego Park Jurajski, ale kto by się przejmował takimi szczegółami. Ruben w trakcie odcinka niestety traci życie, ale za to w bardzo spektakularny sposób - jego ciało rośnie do ogromnych rozmiarów, a mężczyzna wybucha, powodując dosłowny deszcz krwi nad Ameryką. Slayer byłby dumny. 

Przeczytaj także

Operacja x Rick i Morty - ile kosztuje? Kiedy premiera?

Ze względu na obrzydliwą naturę tej wersji, a także powiązanie jej z marką "Rick i Morty", gra "Operacja" jest dostępna tylko dla osób dorosłych. W USA jest podstawowa cena wynosi 30 dolarów. Na razie nie wiemy, ile gra będzie kosztowała w Polsce, ani też kiedy trafi do sprzedaży w naszym kraju.

Zobacz także: >> 10 najlepszych seriali komediowych w historii <<

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.