Rick i Morty wręczyli nagrody podczas Emmy 2018

Kamil Kacperski
18.09.2018 10:32
Rick i Morty na Emmy 2018|undefined Fot. kadr z wideo

Rick i Morty zadebiutowali na rozdaniu nagród Emmy. Oprócz otrzymania statuetki za najlepszy odcinek serialu animowanego, panowie wręczyli również nagrodę zwycięzcom kategorii „najlepszy program reality show”.

Trzeci weekend września w USA przyniósł nam ceremonię rozdania nagród Emmy 2018. Wśród zwycięzców znalazły się takie programy jak „Gra o Tron”, „Westworld”, „Black Mirror”, „Opowieść podręcznej” czy właśnie „Rick i Morty”, który zgarnął statuetkę za najlepszy odcinek serialu animowanego. Nominowany był epizod „Pickle Rick”.

W związku z tym, tytułowi bohaterowie musieli się zjawić na Emmy. Nie zrobili tego jednak po to, by odebrać swoją nagrodę, ale po to, żeby ją wręczyć. Rick i Morty pojawili się na scenie za pomocą telebimu i oddali statuetkę w kategorii najlepszego programu reality show, który wygrał „RuPaul's Drag Race”, opowiadający o przygodach drag queen.

Rick i Morty na Emmy 2018

Rick tłumaczy zebranym na sali, że zwierzątko, które siedzi mu na ręce to nagroda Emmy zanim zostanie złapana i na wieki ozłocona. Według niego, gatunek ten łączy się w pary na całe życie i cechuje się naprawdę złożonym zrozumieniem emocji. A oprócz jest roślinożerny. Dlaczego wybrano akurat ten duet do rozdania nagród w kategorii najlepszego programu reality show? Ponieważ jak tłumaczy Morty, to właśnie oni odwiedzili najwięcej alternatywnych światów. Widzieli więc najwięcej „rzeczywistości”.

Kiedy premiera 4. sezonu Ricka i Morty'ego?

5 lipca 2018 roku ruszyły prace nad scenariuszem 4. sezonu „Ricka i Morty'ego”. Po miesiącach spekulacji, problemów kontraktowych i innych zakulisowych niesnasek, oficjalnie rozpoczęła się produkcja kolejnych odcinków opowiadających o szalonych przygodach genialnego dziadka i jego nierozgarniętego wnuczka.

Twórcy serialu, Justin Roiland i Dan Harmon, bardzo poważnie traktują prace nad „Rickiem i Mortym”. Znając życie, będą tak długo pracowali nad sezonem numer 4, że produkcja pojawi się pewnie dopiero w 2020 roku. Statystycznie rzecz biorąc, wychodzi na to, że Ricka i Morty'ego nie zabraknie nam przez najbliższe 20 lat.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.