Robert De Niro pozwał byłą pracownicę na 6 milionów dolarów. Czego dotyczą zarzuty?

20.08.2019 14:52
Robert De Niro pozwał byłą pracownicę na 6 milionów dolarów. Czego dotyczą zarzuty? Fot. ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER

Chase Robinson, była pracownica firmy producenckiej Roberta De Niro, została pozwana na 6 milionów dolarów. Czym zawiniła?

Chase Robinson zajmowała w firmie Canal Productions, należącej do Roberta De Niro, stanowisko wiceprezesa ds. produkcji oraz finansów. Kobieta oskarżona została o defraudację i oglądanie seriali w godzinach pracy, co nie wchodziło w poczet jej obowiązków.

Robert De Niro pozwał byłą pracownicę na 6 milionów dolarów

Zgodnie z treścią pozwu, do którego udało się dotrzeć portalowi Variety, Chase Robinson miała wydawać ogromne ilości firmowych pieniędzy na hotele, podróże i jadanie w drogich restauracjach, a także notorycznie oglądać seriale w godzinach pracy.

Przeczytaj także

Zgodnie z doniesieniami Variety, kobieta miała zakończyć pracę w firmie w kwietniu br. roku, w związku z podejrzeniem o "sabotaż korporacyjny". Miała ona płacić firmowymi pieniędzmi za drogie hotele, restauracje i bilety lotnicze. Wyliczono, że w ciągu dwóch lat Robinson wydała ponad 20 tysięcy dolarów na posiłki i 32 tysiące dolarów na taksówki i Ubera. Firma De Niro zarzuca jej również, że w trakcie godzin pracy traciła "astronomiczne ilości czasu" na oglądanie seriali na Netfliksie. W ciągu czterech dni miała obejrzeć 55 odcinków "Przyjaciół", a w ciągu czterech kolejnych 20 odcinków "Arrested Development" oraz 10 odcinków "Schitt’s Creek". Zaznaczono, że oglądanie seriali nie leżało w sferze jej obowiązków służbowych.

Zobacz też: 17 najlepszych filmów, w których zagrał Robert De Niro

Natalia Nowecka
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.