Robert De Niro pozwał byłą pracownicę na 6 milionów dolarów. Czego dotyczą zarzuty?

20.08.2019 14:52
Foto: ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER|undefined Fot. ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER

Chase Robinson, była pracownica firmy producenckiej Roberta De Niro, została pozwana na 6 milionów dolarów. Czym zawiniła?

Chase Robinson zajmowała w firmie Canal Productions, należącej do Roberta De Niro, stanowisko wiceprezesa ds. produkcji oraz finansów. Kobieta oskarżona została o defraudację i oglądanie seriali w godzinach pracy, co nie wchodziło w poczet jej obowiązków.

Robert De Niro pozwał byłą pracownicę na 6 milionów dolarów

Zgodnie z treścią pozwu, do którego udało się dotrzeć portalowi Variety, Chase Robinson miała wydawać ogromne ilości firmowych pieniędzy na hotele, podróże i jadanie w drogich restauracjach, a także notorycznie oglądać seriale w godzinach pracy.

Przeczytaj także

Zgodnie z doniesieniami Variety, kobieta miała zakończyć pracę w firmie w kwietniu br. roku, w związku z podejrzeniem o "sabotaż korporacyjny". Miała ona płacić firmowymi pieniędzmi za drogie hotele, restauracje i bilety lotnicze. Wyliczono, że w ciągu dwóch lat Robinson wydała ponad 20 tysięcy dolarów na posiłki i 32 tysiące dolarów na taksówki i Ubera. Firma De Niro zarzuca jej również, że w trakcie godzin pracy traciła "astronomiczne ilości czasu" na oglądanie seriali na Netfliksie. W ciągu czterech dni miała obejrzeć 55 odcinków "Przyjaciół", a w ciągu czterech kolejnych 20 odcinków "Arrested Development" oraz 10 odcinków "Schitt’s Creek". Zaznaczono, że oglądanie seriali nie leżało w sferze jej obowiązków służbowych.

Zobacz też: 17 najlepszych filmów, w których zagrał Robert De Niro

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.