Pogoda
21.10.2019 11:53

Robert Downey Jr. jako Dolittle przerwał walkę między dwiema maskotkami drużyn NFL

Aktor zakończył niedawno prace nad filmem "Dolittle", czyli kolejną ekranizacją popularnej bajki dla dzieci. RDJ powrócił do roli na potrzeby spotu promującego mecz NFL między Los Angeles Rams a Atlanta Falcons.

Robert Downey Jr. jako Dolittle przerwał walkę między dwiema maskotkami drużyn NFL
foto: twitter.com/RobertDowneyJr

Robert Downey Jr. wystąpił w roli sędziego i mediatora w konflikcie między dwoma maskotkami NFL w ramach promocji swojego nadchodzącego filmu "Dolittle". Aktor użył swoich umiejętności w "zwierzęcym języku migowym", aby zrozumieć kłótnię między Rampage'em (Los Angeles Rams) a Freddiem Falconem (Atlanta Falcons). Wygląda na to, że Freddie... załatwił się na samochód Rampage'a (co jest całkowicie naturalne dla ptaka), natomiast Rampage nie potrafi się kulturalnie włączyć do rozmowy, co doprowadza maskotkę Atlanty do wściekłości.

Robert Downey Jr. zaklina zwierzęta w nowym wideo

Czy RDJ poradzi sobie w pogodzeniu zwierząt? Zobaczcie w pełnym spocie promocyjnym, który zadebiutował na antenie telewizji FOX w trakcie niedzielnych meczy ligi NFL:

Robert Downey Jr. gra samego siebie w 1. zwiastunie "Dolittle"
Robert Downey Jr. gra samego siebie w 1. zwiastunie "Dolittle"
Przeczytaj także Robert Downey Jr. gra samego siebie w 1. zwiastunie "Dolittle"

Pierwszy zwiastun "Dolittle'a" zadebiutował w połowie października 2019 roku. Film będzie adaptacją książki "Podróże Doktora Dolittle" autorstwa Hugh Loftinga, która zadebiutowała w 1922 roku.

W filmie oprócz Downeya pojawią się również Jessie Buckley, Harry Collett, Tom Holland (Piesek), Rami Malek (Goryl), Octavia Spencer (Kaczka), Kumail Nanjiani (Struś), John Cena (Niedźwiedź polarny), Emma Thompson (Papuga), Antonio Banderas, Michael Sheen oraz Jim Broadbent.

"Dolittle" został wyreżyserowany przez Stephena Gaghana, który wraz z Thomasem Shepherdem jest również autorem scenariusza. Produkcją zajęła się żona Downeya, Susan Downey oraz Jeff Kirschenbaum i Joe Roth. Film ma zadebiutować w kinach już 17 stycznia 2020 roku.

Zobacz także: Robert Downey Jr. ogłosił listę gwiazd, które dołączą do niego w „Podróży Doktora Dolittle”

Tagi: Robert Downey Jr.