Robert Lewandowski śpiewa refren Jeden Osiem L

Kamil Kacperski
12.10.2017 16:01
Robert Lewandowski śpiewa refren Jeden Osiem L Fot. kadr z wideo

Przebój hiphopowego składu w wykonaniu kapitana naszej reprezentacji w piłce nożnej jest lepszy niż można sobie wyobrazić.

Panie i panowie, oto internet. Internet w Polsce oficjalnie został uruchomiony w roku 1990 i od tamtej pory zrewolucjonizował życia całych pokoleń ludzi. Dzięki niemu kontakt z ludźmi na drugim końcu globu stał się możliwy bez wychodzenia z domu, przesyłanie muzyki innym stało się ekspresowe, a dzięki wyszukiwarkom internetowym i encyklopediom ludzie mają praktycznie całą wiedzę świata na wyciągnięcie ręki.

Ktoś mógłby pomyśleć, że takie odkrycie zmieni całkowicie oblicze świata. Że rozwiąże głód na świecie, wyleczy raka i odpowie w końcu na pytanie dokąd nocą tupta jeż. Ale tak się nie stało. Zamiast lekarstw na bolączki świata, internet dał nam Roberta Lewandowskiego śpiewającego utwór „Jak zapomnieć" Jeden Osiem L:

Użytkownik o pseudonimie Luxior po zobaczeniu wywiadu najskuteczniejszego napastnika eliminacji Mistrzostw Świata ze stroną Sport.TVP.pl stwierdził, że rytm rozmowy przypomina mu pewien hiphopowy klasyk zespołu Jeden Osiem L. Wziął się zatem do pracy i dzięki temu, my otrzymaliśmy wspaniałą wersje piosenki „Jak zapomnieć".

Mimo, że naszym chlebem powszednim jest ciężka muzyka, to nie mogliśmy się oprzeć by wam tego nie pokazać. Tego typu filmiki tylko i wyłącznie potwierdzają, że internet to piękne miejsce, pełne utalentowanych i kreatywnych osób. Wystarczy tylko przypomnieć sobie o konkursie fotograficznym „Ja i moja Multipla”, czy o ludziach, którzy nie przeczytali warunków używania darmowego Wi-Fi, co skończyło się dla nich tysiącem godzin sprzątania toalet.

Oczywiście, czasami internetowe śmieszki potrafią doprowadzić kogoś na skraj śmierci, ale jest to ryzyko niejako wpisane w zawód. Czy też raczej w tym przypadku domenę. Bo w końcu wszyscy wiemy, że najlepiej to się pracuje w internecie.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.