Robił sobie żarty z siostry. Teraz jego siostrzeniec nazywa się jak Pokemon

17.12.2020 14:33
Robił sobie żarty z siostry. Teraz jego siostrzeniec nazywa się jak Pokemon Fot. AA/ABACA/EAST NEWS

Pewien śmieszek chciał zrobić psikusa swojej siostrze, która poszukiwała imion dla swojego potomka. Ten podsunął jej nazwę jednego z Pokemonów. Nie spodziewał się, że kobieta potraktuje jego sugestię na poważnie.

Pewien fan gier Pokemon Sword & Shield całkiem przypadkiem zainspirował swoją siostrę do tego, by nazwała swojego syna Zacian. Na Reddicie pojawił się 16 grudnia post przygotowany przez użytkownika o ksywie Bladehuraska. Mężczyzna wyjaśnił, że jego młodsza siostra szukała jakiegoś fajnego, oryginalnego imienia zaczynającego się na literę "Z".

Polecamy

W tym samym czasie mężczyzna grał w Pokemony na swoim Switchu. Przyznał, że niedawno złapał legendarnego pokemona Zaciana. Zażartował w obecności rodziny, że może tak powinna nazwać swojego syna, dodając, że imię po japońsku znaczy "miecz" (co nie jest prawdą). Niewinny żart szybko obrócił się przeciwko niemu, ponieważ jego matka i siostra pokochały imię Zacian.

Jak sam twierdzi, teraz kupuje swojemu siostrzeńcowi mnóstwo zabawek i gadżetów związanych z Pokemonami. Wraz z siostrą zamierzają wyznać prawdę dotyczącą imienia Zaciana podczas nadchodzących świąt (stąd kupowanie gadżetów związanych z marką).

Polecamy

Zacian jest legendarnym pokemonem pojawiającym się na okładce gry Pokemon Sword. Stwór odgrywa dość ważną rolę w końcowych momentach fabuły produkcji. Trzeba przyznać, że na szczęście stworek jest dużo mniej rozpoznawalny, niż taki Pikachu, czy inny Charizard, więc przynajmniej dzieciak nie będzie miał problemów w szkole. Z drugiej strony imię "Charizard" brzmi dużo lepiej od "Zaciana".

Polecamy

A z trzeciej strony, wydaje się, że imiona w USA są na tyle barwne, że nikt raczej nie będzie zwracał uwagi na Zaciana - pamiętajmy, że np. córka Robina Williamsa ma na imię Zelda (przy okazji wystąpiła w reklamach popularnej serii gier), a latorośl Kevina Smitha nazywa się Harley Quinn Smith. Kto wie, może młody Zacian za kilka lat też będzie chodzącą reklamą dla Pokemonów?

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.