Pogoda
07.11.2019 10:26

Rockstar cię niesłusznie zbanował? Udowodnij, a dostaniesz 10000 dolarów

Rockstar postanowił zachęcić swoich graczy, aby poszukiwali błędów w ich największych tytułach, a na najlepszych łowców bugów czekają duże pieniądze.

gta online
źródło: Materiały Prasowe, TakeTwo

Firma namawia graczy, aby poszukiwali błędów zarówno w GTA V, jak i w Red Dead Redemption 2. Ich program działa od 2016 roku, ale początkowo zajmował się jedynie GTA Online. Teraz uczestnicy "HackerOne" mogą zarabiać kasę na dwóch największych hitach firmy i na towarzyszących im aplikacjach.

Rockstar zapłaci za znalezienie błędów w ich grach

Zarobienie kasy nie jest jednak wcale takie proste. Nie wystarczy, że nagracie filmik z widocznym błędem i prześlecie go do przedstawicieli dewelopera. Musicie po pierwsze zapisać się do programu Rockstara, jak i mieć nieskazitelną przeszłość w świecie gry, o której raportujecie. Firma nie chce mianowicie współpracować z graczami, którzy chętnie łamią zasady postawione przez Rockstara.

joker rdr 2
joker rdr 2
Przeczytaj także PC-towy Red Dead Redemption 2 pozwoli graczom wcielić się w Jokera

To, co wydaje się najciekawszą ofertą Rockstara to fakt, że bycie niewinnie skazanym może wam zapewnić zarobek rzędu 10,000 dolarów. Firma tak mocno wierzy w swój system banowania graczy w GTA Online, że jeśli będziecie w stanie zidentyfikować "nieprawidłowy i powtarzający się ban" zarobicie niemalże 40 tysięcy złotych.

Rockstar namawia graczy, aby szukali błędów w poniższych programach i grach:

  • GTA V
  • GTA Online
  • iFruit Mobile App
  • Red Dead Redemption 2
  • Red Dead Online
  • Red Dead Redemption 2 Companion App

Za raportowanie błędów firma oferuje między 150 a 1000 dolarów. Jak sami wyjaśniają:

"

Uważamy, że posiadanie utalentowanej grupy niezależnych badaczy ma ogromne znaczenie dla stworzenia bezpiecznego i prywatnego środowiska dla naszych użytkowników. "

Spróbujecie na własną rękę znaleźć sposób na popsucie, któregoś z tytułów Rockstara czy skupicie się na łapaniu banów?

Zobacz także: Dyrektorem kreatywnym Diablo IV jest Polak. Wcześniej stworzył Wiedźmina 3 i pracował nad Cyberpunkiem 2077

Tagi: Gry Red Dead Redemption GTA