Rockstar cię niesłusznie zbanował? Udowodnij, a dostaniesz 10000 dolarów

07.11.2019 10:26
Rockstar cię niesłusznie zbanował? Udowodnij, a dostaniesz 10000 dolarów Fot. źródło: Materiały Prasowe, TakeTwo

Rockstar postanowił zachęcić swoich graczy, aby poszukiwali błędów w ich największych tytułach, a na najlepszych łowców bugów czekają duże pieniądze.

Firma namawia graczy, aby poszukiwali błędów zarówno w GTA V, jak i w Red Dead Redemption 2. Ich program działa od 2016 roku, ale początkowo zajmował się jedynie GTA Online. Teraz uczestnicy "HackerOne" mogą zarabiać kasę na dwóch największych hitach firmy i na towarzyszących im aplikacjach.

Rockstar zapłaci za znalezienie błędów w ich grach

Zarobienie kasy nie jest jednak wcale takie proste. Nie wystarczy, że nagracie filmik z widocznym błędem i prześlecie go do przedstawicieli dewelopera. Musicie po pierwsze zapisać się do programu Rockstara, jak i mieć nieskazitelną przeszłość w świecie gry, o której raportujecie. Firma nie chce mianowicie współpracować z graczami, którzy chętnie łamią zasady postawione przez Rockstara.

Przeczytaj także

To, co wydaje się najciekawszą ofertą Rockstara to fakt, że bycie niewinnie skazanym może wam zapewnić zarobek rzędu 10,000 dolarów. Firma tak mocno wierzy w swój system banowania graczy w GTA Online, że jeśli będziecie w stanie zidentyfikować "nieprawidłowy i powtarzający się ban" zarobicie niemalże 40 tysięcy złotych.

Rockstar namawia graczy, aby szukali błędów w poniższych programach i grach:

  • GTA V
  • GTA Online
  • iFruit Mobile App
  • Red Dead Redemption 2
  • Red Dead Online
  • Red Dead Redemption 2 Companion App

Za raportowanie błędów firma oferuje między 150 a 1000 dolarów. Jak sami wyjaśniają:

Uważamy, że posiadanie utalentowanej grupy niezależnych badaczy ma ogromne znaczenie dla stworzenia bezpiecznego i prywatnego środowiska dla naszych użytkowników.

Spróbujecie na własną rękę znaleźć sposób na popsucie, któregoś z tytułów Rockstara czy skupicie się na łapaniu banów?

Zobacz także: Dyrektorem kreatywnym Diablo IV jest Polak. Wcześniej stworzył Wiedźmina 3 i pracował nad Cyberpunkiem 2077

Kacper Peresada Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.